۵ فوتبالیست کرمانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

گروه جامعه – مهران حیدری، حسین خواجویی، جواد جداوی، علیرضا اسدآبادی و علیرضا زارع از استان کرمان به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شدند.
به گزارش فردای کرمان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیات فوتبال استان کرمان گفت: «در دومین مرحله از انتخاب نفرات نهایی تیم ملی فوتبال جوانان، اسامی ۷۷ بازیکن در سه گروه از سوی کادر فنی اعلام شده است که طبق برنامه‌ی تعیین‌شده در اردو‌های انتخابی ۲۰ تا ۳۰ تیر جاری شرکت می‌کنند».
عرفان امیرخسروی افزود: «مهران حیدری که در پست گُلر بازی می‌کند و حسین خواجویی، جواد جداوی، علیرضا اسدآبادی و علیرضا زارع از استان کرمان به این اردو دعوت شده‌اند که طبق برنامه باید در اردو‌ها حاضر شوند».
وی بیان کرد: «مهران حیدری و علیرضا زارع در باشگاه مس رفسنجان توپ می‌زنند، حسین خواجویی هم در باشگاه گل‌گهر سیرجان عضویت دارد، جواد جداوی هم در تیم‌های شهرستان منوجان به عنوان فوتبالیست پرورش یافته است و علیرضا اسدآبادی نیز بازیکنی بوده که در شهر کرمان توپ زده است».
امیرخسروی یادآور شد: «سیروس پورموسوی با برگزار کردن اردوی تیم ملی جوانان در سه گروه و دعوت از ۷۷ بازیکن، انگیزه‌ی خوبی برای بازیکنان جوان و آن‌ها که در شهرستان‌ها هستند، ایجاد کرده است».
وی همچنین از دعوت دو بازیکن کرمانی به اردوی تیم ملی امید خبر داد. / پ