رئیس هیات مدیره باشگاه مس مطرح کرد

باشگاه مس را از سیاست دور نگه می‌داریم / تیم فوتبال مس کرمان باید لیگ برتری شود

گروه جامعه ـ رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی، ورزشی مس کرمان گفت: «اجازه‌ی رخنه‌ی مسائل سیاسی را در تشکیلات ورزشی این باشگاه نخواهیم داد و ورزش استان را فارغ از گرایشات سیاسی به اوج خواهیم رساند».

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایرنا کرمان، سیدابوالحسن مهدوی عصر شنبه در نشست مدیران باشگاه مس کرمان با پیشکسوتان و رسانه‌های استان کرمان افزود: «مدیریت جدید باشگاه مس کرمان به دنبال مسائل سیاسی نخواهد بود».

وی با بیان این‌که پیشران ورزش ایران فوتبال است، ادامه داد: «تیم فوتبال مس کرمان طلایه‌دار ورزش استان است و برای صعود به لیگ برتر باید مورد حمایت تمامی مردم و مسئولان این استان قرار گیرد».

رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی، ورزشی مس کرمان گفت: «در زمانی که امتیاز باشگاه شهرداری به مس کرمان واگذار شد، این باشگاه شکل گرفت و امروز این باشگاه با حمایت از ورزش در تمامی نقاط استان، طلایه‌دار ورزش کرمان و جنوب‌شرق کشور نام گرفته است».

وی ادامه داد: «صعود یک تیم فوتبال به لیگ برتر نگاه‌های میلیونی پشت سر خود دارد و امروز فوتبال در جای جای این استان، دنبال می‌شود». مهدوی افزود: «تیم فوتبال مس کرمان باید به لیگ برتر راه یابد و با این صعود ورزش‌های دیگر نیز ارتقا و توسعه می‌یابند و صعود به لیگ برتر حق مردم استان کرمان است». / الف