رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیرجان:

یك نقطه حادثه‌خیز در بزرگراه سیرجان – بندرعباس اصلاح شد

گروه اطلاع‌رسانی- رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان سیرجان از اصلاح یك نقطه حادثه‌خیز در بزرگراه سیرجان – بندرعباس خبر داد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمان، علیرضا رضایی اظهار کرد: «یك نقطه‌ی حادثه‌خیز جاده‌ای در كیلومتر ۶۰ بزرگراه سیرجان – بندرعباس در حوزه‌ی استحفاظی استان كرمان، با نصب ۵/۲ كیلومتر نیوجرسی بتنی، توسط اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان سیرجان مرتفع شد».
وی افزود: «نقاط حادثه‌خیز به نقاطی از جاده اطلاق می‌شود که نرخ تصادفات آن‌ها از حد متوسط بالاتر باشد، بنابراین شناسایی صحیح نقاط حادثه‌خیز در ایمن‌سازی راه‌ها، حائز اهمیت است».
رضایی ادامه داد: «كار نصب جداول بزرگ نیوجرسی از ۱۰ روز قبل آغاز شد و روزانه حدود ۳۰۰ متر با توجه به رعایت اصول ترافیكی پیشرفت داشته است».
وی با اشاره به این‌كه اجرای این طرح با همكاری موثر پلیس‌راه سیرجان انجام شده است گفت: «شهرستان سیرجان به عنوان قطب حمل‌ونقل و ترافیك برون‌شهری استان كرمان مطرح است و سیرجان با قرار گرفتن در مسیر بندرعباس به نیمه‌ی شمالی كشور به عنوان مهم‌ترین شهرستان ترانزیتی استان نیز محسوب می‌شود».