شهردار منطقه یک کرمان خبر داد؛

بهره‌برداری از پیاده‌راه بزرگراه شمالی تا پایان شهریور ماه

گروه جامعه – شهردار منطقه یک شهر کرمان، از اتمام عملیات ساخت پیاده‌راه و مسیر دوچرخه‌سواری بزرگراه شمالی تا پایان شهریور ماه امسال خبر داد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از کرمان آنلاین، رضا خیاط‌‌زاده با بیان این‌که از فروردین‌ماه تا تیرماه امسال، یک‌هزار و ۷۹۱ مترمربع کف‌سازی و دو هزار و ۱۳۸ متر جدول‌گذاری در منطقه‌ی یک انجام شده است، گفت: «بزرگراه شمالی – حدفاصل بولوار شهید عباس‌پور (پارادیس) تا بولوار مهدیه – در حال پیاده‌روسازی است تا به مسیر پیاده‌راه و دوچرخه‌سواری تبدیل شود».
وی افزود: «این مسیر که ۱۰ هزار مترمربع مساحت دارد، تا شهریورماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید».
شهردار منطقه یک، از ساخت پارک بلدالامین در ضلع شمالی پل شهید بهشتی، به متراژ ۱۰ هزار مترمربع خبر داد و گفت: «عملیات احداث بوستان دیگری در خیابان امام سجاد (شهرک قمر بنی‌هاشم) به متراژ سه‌هزار مترمربع نیز به زودی آغاز خواهد شد».
خیاط‌زاده یکی از مشکلات اصلی بوستان‌های موجود در این منطقه را روشنایی این بوستان‌ها بیان کرد و ادامه داد: «سال گذشته روشنایی بوستان‌های دانشجو و نماز اصلاح و تکمیل شد، امسال نیز اصلاحِ روشنایی پارک فیروزآباد که تقریباً خاموش بود، در دستور کار قرار گرفته است».
وی بیان کرد: «در این راستا و جهت تامین روشنایی بوستان فیروزآباد، فنداسیون‌های پایه‌ی چراغ برق نصب شده است و به زودی روشنایی آن اجرا می‌شود».
خیاط‌‌زاده افزود: «روشنایی پارک‌های شورا، مشاهیر و شهید، ابتدای تابستان امسال اصلاح شد؛ ضمن این‌که وسایل مربوط به روشنایی پارک قدس هم خریداری شده و به‌زودی روشنایی این پارک اصلاح می‌شود». /پ