مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد؛

استقرار استاندارد مدیریت انرژی در شرکت گاز استان کرمان

گروه اطلاع‌رسانی – مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از استقرار استاندارد مدیریت انرژی ۵۰۰۰۱:۲۰۱۱ ISO در این شرکت خبر داد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح اظهار کرد: «با توجه به ضرورت صیانت از منابع مختلف انرژی برای نسل‌های آینده و کنترل پیامدهای زیست‌محیطی آن، شرکت گاز استان کرمان به عنوان بزرگترین تامین‌کننده‌ی انرژی استان با سهم بالغ بر ۷۰ درصد، در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و ایفای نقش الگو برای دیگر دستگاه‌ها، اقدام به پیاده‌سازی استاندارد مدیریت انرژی کرده است».
وی افزود: «شرکت گاز استان کرمان به‌عنوان تامین‌کننده‌ی بخش عمده‌ی انرژی استان همواره تلاش کرده تا بهینه‌سازی مصرف انرژی را سرلوحه‌ی خود قرار دهد و از این‌رو این شرکت با پیاده‌سازی الزامات استاندارد مدیریت انرژی موفق به دریافت گواهینامه‌ی استاندارد مدیریت انرژی ۵۰۰۰۱ ISO شده و این برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت گاز استان افزوده است».
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با بیان این‌که نگاه حاکم بر شرکت گاز استان حرکت در مسیر تعالی، کسب کیفیت برتر و افزایش بهره‌وری است، یادآور شد: «اعتقاد داریم که تعالی، مسیری بی‌پایان است و عزم راسخ برای حرکت در مسیر کیفیت و افزایش بهره‌وری در شرکت گاز استان وجود دارد».
فلاح در پایان از تلاش و زحمات کلیه‌ی کارکنان در جهت استانداردسازی فعالیت‌ها و وظایف محوله قدردانی و اظهار کرد: «با تداوم همدلی همچنان شاهد کسب موفقیت‌های روزافزون و بالندگی و شکوفایی شرکت گاز استان کرمان خواهیم بود». /پ