مهدی صدفی خبر داد

طراحی آرم چهلمین سالگرد انقلاب توسط هنرمند کرمانی

گروه جامعه ـ دومین نشست شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان کرمان تشکیل شد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان کرمان، مهدی صدفی در این نشست شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را «افتخار به گذشته و امید به آینده» اعلام کرد و گفت: «آرم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط هنرمند کرمانی محمدعلی اسدی در ستاد مرکزی برگزیده و انتخاب شده است»‌.
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان از تشکیل شورای مشورتی و هیات اندیشه‌ورز خبر داد و اظهار کرد: «این شورا در قالب اتاق فکر برای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی می‌کند».
وی با اشاره به تکمیل کارگروه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان گفت: «همه‌ی اقشار و دستگاه‌های مختلف در قالب کارگروه‌های تخصصی در ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور خواهند داشت».
مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان کرمان از تشکیل ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان‌ها خبر داد و تصریح کرد: «شورای سیاست‌گذاری با مسئولیت ائمه جمعه در شهرستان‌ها فعال شده و کارگروه‌های شهرستان‌ها در حال شکل‌گیری است».
صدفی با اشاره به تشکیل دبیرخانه‌ی ستاد چهلمین سالگرد در سطح استان گفت: «به منظور بهره‌برداری از نقطه نظرات اقشار مختلف مردم، فراخوان ایده‌های نو و دعوت از اندیشه‌ورزان و صاحب‌نظران در سطح شهر انجام شده است».
وی با بیان این‌که اصول سیاست‌ها و رویکردهای چهلمین سالگرد در کارگروه مشورتی مطرح شده است، افزود: «تبیین سیاست‌های کلان در بخش‌های مختلف وظیفه‌ی شورا است و مصوبات به کارگروه‌های شورا ابلاغ می‌شود».
مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان کرمان خاطرنشان کرد: «برگزاری نشست‌های علمی و همایش‌ها در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز باید در شورا مورد بحث و ارزیابی قرار گیرند».