حضور علی دایی در گل‌گهر منتفی شد

به دلیل مشغلۀ شخصی فرصت بازگشت به فوتبال را ندارم

گروه جامعه – علی دایی که یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان به جای وینگو بگوویچ بود به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است.
به گزارش فردای کرمان به نقل از سایت نود، باخت تیم فوتبال گل‌گهر به استقلال در هفته‌ی ششم کافی بود تا مدیران تیم گل‌گهر، وینگو بگوویچ سرمربی کُروات خود را به دلیل نتایج ضعیف از کار برکنار کنند. البته این خبر به صورت رسمی اعلام نشد تا کار پیدا کردن جانشین وینگو در سکوت پیش برود.
علی دایی اصلی‌ترین گزینه‌ی جانشینی تیم گل‌گهر بود. هرچند دایی بارها نشان داده است به خاطر مشغله‌های کاری به پیشنهاد تیم‌های غیر تهرانی پاسخ مثبت نمی‌دهد اما برگزاری تمرینات گل‌گهر در تهران این امیدواری را در مدیران گل‌گهر ایجاد کرده بود که دایی هدایت این تیم را بر عهده می‌گیرد.
در نهایت و بعد از چند دور مذاکره، دایی به پیشنهاد گل‌گهر هم پاسخ منفی داد. سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی به مسئولان تیم گل‌گهر اعلام کرده فعلا به خاطر مشغله‌های شخصی فرصت بازگشت به فوتبال را ندارد و مسئولان گل‌گهر در صورت برکناری قطعی وینگو باید سراغ گزینه‌های دیگر بروند.
علی دایی آخرین بار فصل گذشته سرمربی تیم فوتبال سایپا بود اما به دلیل اختلافاتی که با مدیرعامل باشگاه داشت، در هفته‌های پایانی از سمتش برکنار شد. /پ