مدیر امور برق شمال غرب كرمان خبر داد

تامین روشنایی بلوار امام خمینی اختیارآباد

گروه اطلاع‌رسانی – مدیر امور برق شمال غرب كرمان از تامین روشنایی بلوار امام خمینی شهر اختیارآباد خبر داد و گفت: «این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد ریال انجام شد».
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی شركت توزیع نیروی برق شمال استان كرمان، علی نورمندی‌پور اظهار كرد: «با توجه به موقعیت این پروژه كه در ورودی اختیارآباد واقع شده و توجه به تسهیل رفت و آمد، تامین روشنایی محیط از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است».
وی به شاخصه‌های این پروژه اشاره كرد و گفت: «تعداد ۲۲ اصله پایه‌ی فلزی به همراه ۴۷ چراغ لاك‌پشتی ۱۵۰ وات بخار سدیم در این پروژه اجرا شده است».
نورمندی‌پور بیان كرد: «اجرای طرح‌های روشنایی معابر در سطح شهر متناسب با استانداردهای موجود و بر اساس اصول فنی و مهندسی، طراحی و اجرا می‌شود».
وی در ادامه به حذف قبوض كاغذی برق اشاره كرد و گفت: «مشتركین برق كرمان برای پرداخت قبض برق مصرفی خود می‌توانند از طریق نصب اپلیكیشن‌های موجود در بازار و مورد تائید شركت توانیر بر روی تلفن همراه خود اقدام نمایند».
مدیر امور برق شمال غرب كرمان یادآور شد: «كلیه‌ی خدمات مشتركین نیز به صورت غیرحضوری و تنها از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت درسطح شهر امكان‌پذیر است». /پ