شهردار منطقه 3 کرمان:

پارک بانوان «آفتاب» اواخر دی‌ماه افتتاح می‌شود

گروه جامعه – شهردار منطقه سه شهر کرمان، از پیشرفت ۷۰ درصدی احداث پارک بانوان آفتاب در این منطقه خبر داد و گفت: «پارک بانوان آفتاب در دی ماه سا‌ل‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد».
به گزارش فردای کرمان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان کرمان، رامین امیرمداح با بیان این‌که پارک ویژه‌ی بانوان آفتاب در کوچه‌ی ۱۶ خیابان شیخ‌احمد کافی شمالی در حال احداث است، اظهار کرد: «مساحت این پارک ۱۶ هزار و ۵۰۰ مترمربع است».
وی با اشاره به این‌که پارک آفتاب اولین پارک ویژه‌ی بانوان است که در این منطقه در حال احداث است، گفت: «هم‌اکنون در این پارک اقدامات عمرانی از جمله جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی در حال انجام است و به‌زودی به مجموعه‌ی بازی، وسایل تندرستی، پیست دوچرخه‌سورای، مسیر پیاده‌روی، سکوی اسکان، آلاچیق، آبنما، سرویس بهداشتی، نورپردازی، فضای سبز و زمین‌های ورزشی مجهز می‌شود».
شهردار منطقه سه کرمان افزود: «برای رفاه حال بانوان، ساختمانی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز در این مجموعه احداث خواهد شد».
وی از نصب تندیس یکی از مشاهیر زن استان در این پارک خبر داد و بیان کرد: «پارک بانوان آفتاب در دی ماه سا‌ل‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد». /پ