مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان:

بازارچۀ عرضۀ تولیدات زنان سرپرست‌خانوار راه‌اندازی می‌شود

گروه اقتصاد – مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان گفت: «احداث بازارچه‌ی دائمی عرضه‌ی تولیدات زنان سرپرست خانوار در دستور کار این سازمان قرار گرفته است».
به گزارش فردای کرمان به نقل از پایگاه خبری کرمان آنلاین، محمود ایرانمنش با بیان این‌که احداث بازارچه‌ی دائمی برای زنان سرپرست خانوار یکی از دغدغه‌های شهردار و خواسته‌های مردم است که در دستور کار قرار گرفته و با جدیت پیگیر احداث آن هستیم، افزود: «طی نشست‌های صورت گرفته با شهردار کرمان و بازدید‌های انجام شده با شهرداری منطقه سه، زمینی در منطقه‌ی سه شهری برای اجرای این پروژه جانمایی شده است».
وی اضافه کرد: «پس از نهایی شدن زمین این پروژه، اخذ مجوزهای آن به‌زودی انجام خواهد شد».
ایرانمنش با اشاره به این‌که برای احداث این بازارچه، نیاز به مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی داریم، یادآور شد: «پس از نهایی شدن زمین، طی فراخوانی از کلیه‌ی سرمایه‌گذاران متقاضی در این امر دعوت به‌عمل می‌آید».
وی خاطر‌نشان کرد: «اجرای این پروژه، فرصت بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاران خواهد بود زیرا در ادامه‌ی کار ساخت چند بازارچه‌ی دائمی دیگر در سطح شهر کرمان در دستور کار است ».
ایرانمنش هدف از این اقدام را ایجاد اشتغال پایدار برای زنان سرپرست خانوار و ساماندهی آن‌ها در یک مکان مشخص بیان کرد و گفت: «در این بازارچه کلیه‌ی تولیدات زنان سرپرست خانوار شامل صنایع‌دستی، پوشاک و مواد غذایی عرضه می‌شود». /پ