شهردار منطقه 2 کرمان خبر داد

احداث ۳ بوستان در مناطق کم‌تر برخوردار منطقه

گروه جامعه – شهردار منطقه دو شهر کرمان از احداث هم‌زمان سه بوستان در مناطق کم‌تر برخوردار از نظر فضای سبز در این منطقه خبر داد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از پایگاه خبری کرمان آنلاین، علی سعیدی گفت: «بوستان یاس با مساحت هشت‌هزار مترمربع در غدیر یک، بوستان شب‌بو با مساحت سه‌هزار و ۲۰۰ مترمربع در غدیر سه و بوستان شیراز با مساحت چهار هزار و ۲۰۰ مترمربع در انتهای بولوار شیراز در حال احداث است که بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند».
وی با اشاره به انجام عملیات جدول‌گذاری، بتن‌ریزی، اجرای تاسیسات، شن‌ریزی راهروها و خاکریزی باغچه‌ها در بوستان‌های یاس و شب‌بو، افزود: «در حال حاضر عملیات فرش موزاییک بوستان‌های یاد شده در دست اجرا است».
شهردار منطقه دو همچنین با اشاره به اجرای عملیات جدول‌گذاری، بتن‌ریزی، شن‌ریزی راهروها، خاکریزی فضای سبز، اجرای تاسیسات برقی و آبی و احداث سرویس بهداشتی تا مرحله‌ی سفت‌کاری در بوستان شیراز توسط اکیپ ابنیه‌ی منطقه بیان کرد: «این بوستان به سه آبنما، پیاده‌رو، فضای بازی کودکان و فضای سبز تجهیز خواهد شد».
وی گفت: «بوستان‌های یاس و شب‌بو نیز به آبنما، آلاچیق و زمین بازی کودکان مجهز خواهند شد».
سعیدی همچنین از اجرای عملیات بازپیرایی پارک شهید مرتضوی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع در انتهای بولوار جهاد خبر داد و افزود: «سعی داریم فضای سبز پارک را به‌سازی کرده و با نصب نیمکت، وسایل تندرستی، وسایل بازی کودکان و نورپردازی، امکان استفاده‌ی بیشتر شهروندان از این پارک وسیع و زیبا را فراهم آوریم». /پ