پیام مشترک تسلیت امام جمعه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان کرمان به مناسبت شهادت سرلشکر سلیمانی؛

مرگی جز شهادت برای سردار سلیمانی تصورناپذیر بود / شهادت حاج‌قاسم سلیمانی داغی بزرگ برای همۀ آزادگان است / مردم کرمان برادری رشید و دلسوز را از دست دادند

گروه جامعه – حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه کرمان، محمدجواد فدایی استاندار کرمان و حسین امیری‌خامکانی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج‌قاسم سلیمانی پیام تسلیت مشترکی صادر کردند.
به گزارش «فردای کرمان» به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان در این پیام آمده است: «در فراق مجاهد عاشورایی و مالک اشتر ولایت، سردار رشید اسلام حاج‌قاسم سلیمانی اشک امان نمی‌دهد و داغی سنگین بر دل سنگینی می‌کند. شهادت حاج‌قاسم سلیمانی داغی بزرگ نه فقط برای مردم عزیز ایران اسلامی بلکه برای همه‌ی آزادگان و مجاهدان و مظلومان گیتی است که او را دست انتقام خداوند از ظالمان و مستکبران و دشمنان امت اسلام و حامی خود در برابر اشرار و داعشی‌ها می‌دانستند.
اما این مصیبت برای مردم شریف استان کرمان، بسی سنگین‌تر است چراکه برادری رشید و دلسوز و همراه و هم‌قدمی مخلص و فداکار را که الهام‌بخش و تربیت‌بخش حماسه و ایثار و افتخاری بزرگ برای استان کرمان بود از دست داده‌اند».
در ادامه‌ی این پیام آمده است: «شهادت آرزوی همیشگی وی بود و تصور مرگی جز شهادت برای او تصورناپذیر بود. او رفت اما مرام و مسلک او همچنان پابرجاست و ادامه‌ی راهش متوقف بر حضور او نیست».
این پیام می‌افزاید: «شهادت این مرد بزرگ و الهی داغی سنگین و ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر است اما امروز غیرت اسلامی و شجاعت علوی او در خون جوانان و نوجوانان این سرزمین جاری است و راه مبارزه با استکبار جهانی و اذنابش مصمم‌تر و قوی‌تر به پیش خواهد رفت و به مدد الهی استکبار جهانی سیلی‌هایی به واسطه‌ی این جنایت خواهد خورد که تا ابد فراموش ننماید».
در ادامه‌ی این پیام آمده است: «شهادت سردار عزیزمان را به محضر مبارک امام زمان(عج) و رهبر حکیم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) و همسر و فرزندان و خانواده‌ی محترم ایشان، اهالی دیار کریمان و نیز هم‌رزمان عزیزش تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم. امیدواریم خداوند روح این شهید عزیز را با ارواح انبیاء و اولیا الهی و صدیقین و شهدا در اعلی علییّین محشور بدارد و راه روشن و پر امیدش را مستدام فرماید».
در پایان پیام آمده است: «مطمئناً مردم ولایت‌مدار ایران، خاصّه استان کرمان در مراسمی که اعلام خواهد شد با حضور پرشور و پرمعنا صبر انقلابی‌شان را به نمایش خواهند گذاشت و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان سیلی خورده خواهند داد که با این عمل بزدلانه و وقیحانه حقارت خود را در برابر عظمت اسلام و مسلمین نشان دادند. به امید پیروزی نهایی اسلام بر جبهه‌ی کفر و نفاق و استکبار که وعده‌ی الهی است و تخلف از آن نخواهد بود».

* بامداد امروز جمعه سیزدهم دی‌ماه، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در عملیات تروریستی آمریکا در فرودگاه بغداد به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

خبر شهادت سردار سلیمانی را در لینک زیر بخوانید:
http://سردار حاج‌قاسم سلیمانی به شهادت رسید