جمعه این هفته؛

راهپیمایی دفاع از آرمان‌های انقلاب در کرمان برگزار می‌شود

گروه جامعه – راهپیمایی دفاع از آرمان‌های انقلاب، ولایت فقیه، شهدا و تکریم جان‌باختگان سانحه‌ی هوایی پرواز هواپیمای اوکراینی، هم‌زمان با سراسر کشور، جمعه این هفته در کرمان برگزار می‌شود.
به گزارش فردای کرمان به نقل از تسنیم کرمان، مردم استان کرمان پس از اقامه‌ی نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته و هم‌زمان با مردم سراسر کشور در دفاع از آرمان‌های انقلاب، ولایت فقیه، شهدا، در حمایت مردمی از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تکریم جان‌باختگان سانحه‌ی هوایی پرواز هواپیمای اوکراینی راهپیمایی می‌کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به برگزاری راهپیمایی مردم در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار بیان کرد: «این راهپیمایی در پی درخواست‌های مکرر مردمی برگزار می‌شود».
حسین انجم‌شعاع با بیان این‌که این راهپیمایی هم‌زمان با سراسر کشور بعد از نماز جمعه این هفته برگزار می‌شود گفت: «این راهپیمایی در شهر کرمان پس از اقامه‌ی نماز جمعه از مصلای بزرگ امام علی(ع) تا میدان بسیج برگزار می‌شود».
در اطلاعیه‌ی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به این مناسبت آمده است: «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی درخواست‌های مکرر مردمی و استانی از سراسر کشور اعلام می‌کند که پس از اقامه‌ی نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته (۲۷ دی‌ماه) راهپیمایی سراسری در حمایت مردمی از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنۀ پوشالی طاغوت اعظم، آمریکای جانی و پشتیبانی از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تقابل با دشمنان کینه‌توز کشور و پاسداشت مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروهای مسلح ارزشی و مردمی جمهوری اسلامی ایران خاصّه سپاه مقتدر و مایه‌ی مباهات پاسداران انقلاب اسلامی به لحاظ شرایط ناشی از سقوط هواپیمای مسافربری و موج‌سواری رذیلانه‌ی سردمداران خون‌آشام شیطان بزرگ و مزدوران منطقه‌ای آن و همچنین ابراز و اعلام همدردی و تکریم خانواده‌های داغدار توأم با محکومیت هتاکی‌های بی‌شرمانه‌ی ساختارشکنان و وقاحت سفیر خبیث انگلیس مکار و روباه‌صفت برگزار خواهد شد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خاتمه از ملت همیشه در صحنه و قدرشناس ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضور مثال‌زدنی و حماسی خود در این راهپیمایی سراسری که پس از اقامه‌ی نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته (۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۸) برگزار می‌شود، از مؤلفه‌های قدرت، اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی و حافظان نظم و امنیت عمومی حمایت کنند». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید