همزمان با تهران؛

فیلم‌های جشنواره فجر در جنوب کرمان اکران می‌شود

گروه فرهنگ‌وهنر – فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فجر همزمان با تهران در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان اکران می‌شود.
به گزارش فردای کرمان به نقل از ایرنا کرمان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از انعقاد تفاهم‌نامه برگزاری همزمان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در جنوب کرمان خبر داد و گفت: «بر اساس این تفاهم‌نامه فیلم‌های جشنواره فجر همزمان با پایتخت در مناطق محروم جنوب کرمان نیز اکران می‌شود».
حسین اسحاقی افزود: «دولت تدبیر و امید بر عدالت فرهنگی و هنری تاکید دارد لذا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است که ایران فقط تهران نیست و این مهم یکی از راهبردهای این وزارتخانه است».
وی ادامه داد: «تفاهم‌نامه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بر اساس همین عدالت فرهنگی برنامه‌ریزی شده تا مردم هنردوست هفت شهرستان جنوبی استان کرمان هم بتوانند به طور هم‌زمان، فیلم‌های این جشنواره را تماشا کنند».
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با بیان این‌که فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه همزمان با تهران در منطقه جنوب کرمان به نمایش درخواهند آمد، خاطرنشان کرد: «اقدامات و تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در این منطقه صورت گرفته تا شاهد استقبال حداکثری مردم این دیار از جشنواره باشیم».
وی گفت: «جشنواره فیلم فجر مهم‌ترین جشنواره سینمایی ایران بوده و آشتی مردم با سینما و کمک به رشد بیشتر این موضوع و این‌که همه‌ی ما باید خدمتگزار سینما باشیم از اهداف اصلی برگزاری جشنواره فیلم فجر در این روزها است». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید