آسمان کرمان آرام می‌گیرد؛

استقرار جوی آرام تا پایان هفته

گروه جامعه – بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان کرمان، از ظهر امروز (چهارشنبه ۲۳ بهمن) سرعت باد کاهش خواهد یافت و از میزان گرد و غبار مناطق شرقی استان نیز کاسته می‌شود. همچنین تا پایان هفته شرایط جوی کرمان مناسب است و البته کاهش دما ادامه دارد.
به گزارش فردای کرمان به نق از ایرنا کرمان، کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره ‌کل هواشناسی استان کرمان گفت: «به مرور از ناپایداری‌های جوی کاسته می‌شود و از ظهر امروز (چهارشنبه) با کاهش ابر و سرعت باد شرایط جوی استان پایدار می‌ماند».
مریم سلاجقه افزود: «طی امروز به تدریج از گرد و غبار هوای شرق استان کرمان و سرعت باد این مناطق کاسته می‌شود».
وی با بیان این‌که برای شهر کرمان طی روزهای آینده پدیده‌ی جوی خاصی گزارش نمی‌شود اظهار کرد: «از بعد از ظهر امروز جوی به نسبت آرام در استان کرمان داریم و تا پایان هفته شرایط جوی مناسب خواهد بود و پدیده‌ی خاصی را نخواهیم داشت».
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: «همچنین کاهش دمای استان کرمان تا روزهای پایانی هفته‌ی جاری ادامه دارد».
وی با اشاره به بارش باران روز گذشته در جنوب استان بیان کرد: «شهرستان‌های ارزوئیه، عنبرآباد، رودبار جنوب، جیرفت و کهنوج دیروز بارش باران داشتند و بیشترین میزان بارش‌ها در محمدآباد جبالبارز با ۸۸ میلی‌متر و کهنوج با ۲۰ میلی‌متر ثبت شده است». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید