مونسان:

هتل‌ها نوروز گران نمی‌شوند

گروه جامعه – وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: «در تعطیلات نوروز مراکز گردشگری زیرنظر این وزارتخانه، هیچ افزایش نرخی نخواهند داشت».
به گزارش فردای کرمان به نقل از ایسنا سراسری، علی‌اصغر مونسان در حاشیه‌ی افتتاح نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران درباره‌ی کنترل نرخ‌ها در تعطیلات نوروزی بیان کرد: «ستاد خدمات سفر بیشتر از یک ماه است که فعالیت خود را در این راستا آغاز کرده است، حدود ١٨ وزارتخانه، سازمان و نهاد عضو این ستاد هستند که باید در کنار هم قرار گیرند تا نوروز خوبی برای مردم فراهم شود».
وی ادامه داد: «تاکید رییس‌جمهور هم بر این بوده که نوروز بدون دغدغه و ایمن باشد و همه‌ی بخش‌های دخیل باید در این‌باره قول دهند».
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به همراهی هتل‌ها برای گران نشدن قیمت‌ها در تعطیلات نوروز، اظهار کرد: «از جانب بخش گردشگری این قول را می‌دهم که هیچ افزایش نرخی رخ ندهد، غیر از این را هم نمی‌پذیرم».
وی گفت: «تعطیلات نوروز پدیده‌ی خاصی رخ نمی‌دهد که منجر به گران‌فروشی شود. سایر بخش‌ها باید پای کار باشند تا قیمت‌ها افزایش نیابد».
مونسان درباره‌ی توقف سفر چینی‌ها به ایران به دنبال شیوع ویروس کرونا، توضیح داد: «به واسطه‌ی حفظ سلامتی مردم کشور با سیاست‌های وزارت بهداشت و تصمیم دولت همراه شده‌ایم که به محض کنترل این ویروس به ارتباط‌های قبل و جذب گردشگر از چین بازمی‌گردیم. ‌البته که سفیر چین اعلام کرد روند شیوع این ویروس کند شده و احتمالا با گرم شدن هوا، وضعیت بهتر هم می‌شود». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید