استاندار کرمان:

انتخاباتی سالم و قانون‌مدار با مشارکت حداکثری را دنبال می‌کنیم

گروه جامعه – استاندار کرمان خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی در برگزاری انتخابات شد و گفت: «به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم و قانون‌مدار با مشارکت حداکثری هستیم».
به گزارش خبرنگار فردای کرمان، محمدجواد فدایی در کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان با اشاره به اهمیت انتخابات و مشارکت مردم، بیان کرد: «قانون دستگاه‌های اجرایی را موظف کرده که برای برگزاری انتخابات همکاری کنند».
وی افزود: «به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم و قانون‌مدار با مشارکت حداکثری هستیم».
استاندار کرمان اضافه کرد: «متوسط مشارکت واجدین شرایط در دوره‌های گذشته‌ی انتخابات‌ حدود ۶۴ درصد بوده و ما انتظار داریم این میزان امسال نیز مشارکت داشته باشند».
وی ادامه داد: «لازمه‌ی مشارکت مردم در انتخابات این است که دستگاه‌های اجرایی کمک کنند و منتظر نباشند که فرمانداری‌ها درخواست کنند بلکه خود آن‌ها داوطلبانه به فرمانداری‌ها مراجعه کنند و اعلام کنند چه کمکی می‌توانند انجام دهند».
فدایی یادآور شد: «شرکت در این انتخابات منجر به تشکیل مجلسی توانمند که بتواند با تدوین قانون‌های کارا به حل مشکلات مردم کمک کند، می‌انجامد».
وی خاطرنشان کرد: «حضور مردم در انتخابات نیز با توجه به شرایط فعلی کشور و دنیا تاثیر زیادی هم در انسجام ملی و هم در برخورد با قدرت‌های جهانی دارد».
استاندار کرمان گفت: «از دستگاه‌ها می‌خواهیم که زمینه‌ی مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنند». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید