شهردار منطقه 3 کرمان خبرداد

پارک «خبرنگار» اوایل اسفند ماه افتتاح می‌شود

گروه جامعه – شهردار منطقه سه شهر کرمان گفت: «پارک خبرنگار به پاس خدمات ارزنده و ارزشمند خبرنگاران و با هدف تقدیر از زحمات این قشر تلاشگر، در شهرک خواجو احداث شده است و آماده‌ی بهر‌ه‌برداری است».
به گزارش فردای کرمان به نقل از کرمان آنلاین، رامین امیرمداح با اشاره به جایگاه والای خبرنگاران و اهمیت رسانه در کارکردهای اجتماعی بیان کرد: «اهمیت و نقش خبر و خبرنگاران در بهبود وضعیت شهری و توسعه‌ی همه‌جانبه‌ی آن بر هیچ کس پوشیده نیست».
وی با اشاره به نقش تاثیرگذار خبرنگاران در آگاه‌سازی شهروندان افزود: «به طور حتم شهروند مطلع، ما را در انجام و رسیدن به اهداف عالی شهرداری یاری می‌کند».
شهردار منطقه سه ادامه داد: «پارک خبرنگار به پاس خدمات ارزنده و ارزشمند خبرنگاران و با هدف تقدیر از زحمات این قشر تلاشگر، در شهرک خواجو احداث شده است و هم‌اکنون آماده‌ی بهر‌ه‌برداری است».
وی مساحت پارک خبرنگار را حدود یک هکتار اعلام کرد و گفت: «با همت و تلاش شبانه‌روزی معاونان و نیروهای معاونت‌های خدمات شهری و حمل‌ونقل و امور زیربنایی منطقه‌ی سه این مجموعه با طراحی جدید و متفاوت آماده‌ی بهره‌برداری است».
امیرمداح از تجهیز پارک خبرنگار به آبنمای هارمونیک، وسایل تندرستی، پیست دوچرخه‌سواری و مسیر پیاده‌روی، آلاچیق، نیمکت و سطل زباله‌ی پارکی، نورپردازی، سرویس بهداشتی، زمین‌های ورزشی و فضای سبز جدید خبر داد».
وی با اشاره به طراحی متفاوت و زیبای پیست دوچرخه‌سواری در پارک خبرنگار یادآور شد: «مسیر دوچرخه‌سواری به‌گونه‌ای طراحی شده است که دوچرخه‌سواران از زیرگذرهایی که ساخته شده عبور می‌کنند و این طراحی علاوه بر جذابیت برای دوچرخه‌سواران، زیبایی فضای پارک را نیز دو چندان کرده است».
شهردار منطقه سه اضافه کرد: «در پارک خبرنگار مسیر تردد افراد کم‌توان و همچنین وسایل تندرستی برای استفاده‌ی آن‌ها نیز دیده شده است».
وی از نصب وسایل بازی در این پارک خبر داد و گفت: «برای ایمنی بیشتر کودکان و آسودگی خیال خانواده‌ها، فضای بازی کودکان با نصب کف‌پوش ایمن‌سازی شده است».
امیرمداح با اشاره به نصب المان با موضوع قلم و خبرنویسی در این پارک بیان کرد: «همزمان با افتتاح پارک در اوایل اسفندماه امسال از این المان نیز رونمایی خواهد شد». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید