با انتشار متنی در نشریه داستان همشهری؛

«مرادی‌کرمانی» رسما از نویسندگی خداحافظی کرد

گروه فرهنگ‌وهنر ـ شماره ۱۱۰ نشریه همشهری داستان، ویژه نوروز ۱۳۹۹، با متن خداحافظی هوشنگ مرادی کرمانی از دنیای نویسندگی منتشر شد.

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایبنا، در این شماره از همشهری داستان، متن خداحافظی هوشنگ مرادی‌کرمانی، نویسنده مطرح و محبوب کشورمان از دنیای نویسندگی به صورت اختصاصی آمده است که بخشی از این متن به شرح زیر است:

دوستان خوبم، خوانندگان نازنین و وفادار نشریه «داستان همشهری»؛
سلام
یاد آن سال‌ها می‌افتم که حرفی برای گفتن داشتم. نوروزها داستان‌های «عیدانه» می‌نوشتم. حالا دیگر یک سالی می‌شود که دل و دماغی ندارم. قلم را کنار گذاشته‌ام یا قلم مرا کنار گذاشته. فرقی نمی‌کند. اخوان ثالث گفته بود:
رسیده‌ایم من و نوبتم به آخر خط
نگاه دار، جوان‌ها بگو سوار شوند
به دوستی که گفته بود چرا در اوج دست از نوشتن کشیدی؟ گفتم نوشتن نه با من شروع شده است و نه با من تمام می‌شود. می‌خواهی در ذلت و چه‌کنم، چه‌کنم کنار بگذارم؟!».
گفتنی است که این نشریه در ۱۸۸ صفحه با قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر شده و متولیان آن با توجه به شرایط موجود و برای تشویق علاقه‌مندان نشریه به رعایت قرنطینه خانگی، امکان ارسال پستی رایگان آن را فراهم کرده‌اند. برای خرید پستی نشریه می‌توانند به شبکه‌های اجتماعی نشریه به آدرس Dastan_hmg مراجعه کنند. همچنین امکان خرید آنلاین نسخه الکترونیک نشریه با قیمت ۵۹۰۰ تومان در اپلیکیشن اختصاصی نشریه داستان (قابل دانلود در کافه بازار) فراهم است. / الف

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید