سرپرست جمعیت هلال‌احمر کشور:

تدابیر ستاد ملی کرونا برای کنترل ویروس تشدید می‌شود / ‌ممانعت از ادامۀ مسافرت‌های نوروزی

گروه جامعه – سرپرست جمعیت هلال‌احمر کشور با بیان این‌که تدابیر لازم برای ممانعت از مسافرت در کشور تشدید می‌شود، گفت: «باید تردد بین شهرها را بسیار کاهش داد».
به گزارش فردای کرمان به نقل از تسنیم کرمان، کریم همتی صبح امروز در جلسه‌ی بررسی اقدامات انجام‌شده در مناطق سیل‌زده‌ی جنوب استان کرمان با بیان این‌که شرایط کشور کرونایی است و امروز تمام دنیا درگیر این بیماری هستند، بیان کرد: «تمام کشورهایی که اوضاع خوب مالی داشته‌اند و تحت تأثیر تحریم هم نیستند امروز صدایشان در آمده است».
سرپرست جمعیت هلال احمر کشور افزود: «کشور ما حوادث طبیعی زیادی را هم تجربه می‌کند که به‌یاری خداوند در این بحران‌ها هم موفق خواهیم شد».
وی با بیان این‌که امروز همه‌ی دستگاه‌ها از جمله سپاه، نیروی انتظامی و ارتش پای کار هستند ادامه داد: «مردم خوب و نجیبی داریم که واقعاً پای کار هستند و اتفاقاتی را که در کشورهای دیگر افتاد و مغازه‌ها غارت شد ما نداشتیم».
وی با بیان این‌که تدابیر لازم برای ممانعت از مسافرت در کشور تشدید می‌شود گفت: «باید تردد بین شهرها را بسیار کاهش داده و با همکاری مردم این بیماری را کنترل کنیم».
همتی با بیان این‌که اگر مردم پای کار باشند و همکاری کنند این بحران را هم پشت‌سر خواهیم گذاشت، اظهار کرد: «این بیماری در قرن گذشته بی‌سابقه بوده و تمام کشورهای دنیا را درگیر کرده است».
وی با بیان این‌که هلال‌احمر در خط مقدم بحران‌هاست و ما کنار مردم هستیم، اضافه کرد: «کار هلال‌احمر در زمان تشدید تدابیر کرونایی سخت‌تر خواهد شد و مسافران قصد برگشت به شهرهای خود را می‌کنند و باید کاملاً از آن‌ها مراقبت کرد».
سرپرست جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به این‌که در بحث سیل کرمان و به‌ویژه شهرستان رودبار جنوب بیشترین آسیب را دیده است ادامه داد: «جمعیت هلال‌احمر تا پایان امدادرسانی به مردم سیل‌زده پای کار است و همکاری خواهیم کرد». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید