شناسایی 27 هزار و 17 بیمار مبتلا به کرونا در ایران تا عصر چهارشنبه؛

تلفات کرونا در ایران؛ ۲۰۷۷ نفر

گروه جامعه ـ وزارت بهداشت تازه‌ترین آمار از وضعیت ابتلا به کرونا در ایران تا ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۶ فروردین‌ماه را منتشر کرد. براساس این گزارش، طی ۲۴ ساعت گذشته، دو هزار و ۲۰۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است. در این‌باره، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفت: «تاکنون ۲۷ هزار و ۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و دو هزار و ۷۷ نفر به ‌دلیل ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۹ هزار و ۶۲۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند».

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایرنا سراسری، کیانوش جهانپور روز چهارشنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور و فوت ناشی از آن بیان کرد: «از ظهر دیروز تا امروز ۶ فروردین ۹۹ و بر اساس یافته‌های قطعی آزمایشگاهی، دو هزار و ۲۰۶ مورد جدید ابتلا به بیماری کرونا در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در ایران به ۲۷۰۱۷ نفر رسید».

وی ادامه داد: «خوشبختانه تاکنون ۹۶۲۵ نفر از مبتلایان به کرونا در کشور، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند».

جهانپور گفت: «با جان باختن ۱۴۳ بیمار مبتلا به کرونا در طول ۲۴ ساعت گذشته، تعداد درگذشتگان بر اثر این بیماری تا ۶ فروردین ۱۳۹۹ به دو هزار و ۷۷ نفر رسید».

به گزارش فردای‌کرمان، وزارت بهداشت از پنجم فروردین‌ماه آمار مربوط به استان‌ها را اعلام نمی‌کند. وضعیت استان کرمان از لحاظ شیوع کرونا تا ساعتی دیگر در یک نشست خبری در کرمان تشریح خواهد شد. / الف

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید