از 14 تا 18 فروردین‌ماه؛

میوه‌فروشی‌های بازار مظفری تعطیل می‌شود

گروه جامعه ـ  ستاد تنظیم بازار استان کرمان برای پیشگیری از شیوع بیش‌تر کرونا و جلوگیری از شلوغی‌ها، تصمیم به تعطیلی میوه‌فروشی‌های بازار مظفری کرمان گرفت. از چهاردهم تا هجدهم فروردین‌ماه.

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایسنا کرمان، استاندار کرمان عصر یکشنبه دهم فروردین‌ماه، در نخستین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمان در سال ۹۹ با اشاره به نظرات درباره تعطیلی واحدهای صنفی بازار مظفری اظهار کرد: «همه‌ی تلاش و تصمیمات برای کاهش خطر انتقال کرونا است و باید کاری بکنیم که در این زمینه موثر باشد».

محمدجواد فدائی افزود: «از روز نخست، تصمیمات براساس نظرات کارشناسی بوده و اگر نظر کارشناسی تصمیمات را تائید نکند، فایده‌ای ندارد».

سینا خسروی، معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان نیز در این جلسه گفت: «در راسته‌ی بازار مظفری کرمان ۷۵ واحد صنفی میوه‌فروش، چهار قصابی و سه واحد عرضه‌کننده‌ی مرغ و ماهی فعال است و دلیل اصلی ازدحام در این قسمت از بازار واحدهای میوه‌فروشی‌ها هستند».

برپایه‌ی این خبر، براساس مصوبه‌ی ستاد تنظیم بازار استان کرمان، در راستای کاهش خطر انتقال ویروس کرونا و کاهش ازدحام، واحدهای میوه‌فروشی بازار مظفری کرمان از ۱۴ تا ۱۸ فروردین ماه جاری تعطیل می‌شود. / الف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید