در جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی)؛

مجتمع جهان فولاد سیرجان به عنوان شرکت برتر انتخاب شد

فردای کرمان – گروه اطلاع‌رسانی: شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان به عنوان شرکت برتر در جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان، در گردهمایی مسئولان دولتی و مدیران بنگاه‌های اقتصادی برتر کشور تحت عنوان جشنواره ملی حاتم آقای دکتر علی عباسلو مدیر عامل شرکت جهان فولاد سیرجان به عنوان مدیر برتر این جشنواره انتخاب و از ایشان تقدیر به عمل آمد.
این انتخاب به پاس فعالیت‌های موثر در راستای تولید شرکت جهان فولاد سیرجان و حرکت چرخ‌های صنعت و اشتغال در این شرکت انجام گرفت.
گفتنی است این رویداد کشوری با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیران واحدهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور و با مشارکت دولت و مجلس شورای اسلامی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و توانمندی‌هاي بالقوه و بالفعل سازمان‌های ملی و نیز بنگاه‌های اقتصادی ایرانی در افزايش توليد ناخالص داخلی برگزار شد .
روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت جهان فولاد سیرجان این انتخاب را به مدیرعامل محترم، معاونین، مدیران، همه‌ی کارکنان پرتلاش و پیمانکاران شرکت تبریک گفته و امید است در سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید نام‌گذاری شده است، شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان همچنان بتواند با قدرت به مسیر پیشرفت خود ادامه دهد.
برپایه‌ی این خبر، در این مراسم، لوح ویژه‌ی جشنواره به دکتر علی عباسلو اهداء شد. متن این لوح به شرح زیر است:

بسمه ‌تعالی
جناب آقای دکتر علی عباسلو
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان
نیک می‌دانیم تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار ملی در گرو تلاش‌های خستگی‌ناپذیر مردان و زنان غیوری است که با همت والای خود، گام در مسیر تولید و کارآفرینی نهاده‌اند و با پایمردی و استقامت از این طریق مقدس، پای پس نخواهند کشید.
لیک به مصداق حدیث شریف (من لم یشکرالمخلوق، لم یشکر الخالق)، بر ماست که در سال ۱۳۹۸ که مزین به نام « رونق تولید» است؛ از تلاش‌های بی‌شائبه جنابعالی و همکاران گرانقدرتان در ایجاد مجموعه‌ای توانمند و موفق که توانسته است با حضور در فرآیندهای ارزیابی و داوری دومین جشنواره ملی حاتم ( حمایت از تولید ملی ) عنوان واحد ارزش آفرین ملی و صاحب کالا و خدمات برتر را کسب نماید، قدردانی نماییم و توفیقات روز افزون شما را از درگاه ایزد منان مسئلت نماییم.

علیرضا محجوب، رئیس شورای سیاست‌گذاری محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید