در آیین بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی،

روابط عمومی برق شمال کرمان موفق به کسب عنوان برتر شد

فردای کرمان – گروه اطلاع‌رسانی: از مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در آیین بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، تقدیر شد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، در اولین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان در سال جاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان کرمان از امیرجهانشاهی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان به پاس فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه‌ی اطلاع‌رسانی، افزایش آگاهی‌های عمومی و انعکاس فعالیت‌های صنعت برق در شمال استان کرمان و کسب رتبه‌ی روابط عمومی برتر تقدیر و تشکر کردند.
در متن این تقدیرنامه با اشاره به نقش روابط عمومی در آگاه‌بخشی به جامعه آمده است: «روابط عمومی در دنیای کنونی بیش از پیش اهمیت یافته و ارتباطات به عنوان مولفه اصلی زیست‌بوم جدید بشر به‌شمار می‌رود. بهره‌مندی از علم روابط عمومی مرهون تلاش کسانی است که در راستای ارتقاء سطح آگاهی عمومی و انعکاس حقایق و ارتباط صادقانه با مردم، همت خویش را به کار گرفته و مجدانه تلاش می‌نمایند».
در بخش دیگری از این متن که به امضای معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان کرمان رسیده است، ضمن قدردانی از مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان برای حضور موثر در جشنواره روابط عمومی هوشمند، انسان سالم و جامعه سالم آمده است: «از کوشش و همت والای شما در زمینه‌ی اطلاع‌رسانی، افزایش آگاهی‌های عمومی و انعکاس فعالیت‌های استان کرمان در راستای مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرده و کسب عنوان روابط عمومی برتر در این جشنواره را تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال برای شما و همکاران محترم بهروزی و تندرستی مسئلت دارم». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید