مدیر مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی:

هنوز دستورالعملی برای بازگشایی حرم ابلاغ نشده است/طرح بازگشایی ساعتی احتمالا رد خواهد شد

فردای کرمان – گروه جامعه: مدیر مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی درباره‌ی آمادگی آستان قدس رضوی برای بازگشایی احتمالی حرم مطهر رضوی، گفت: «با توجه به خطراتی که هنوز هم موجود است در صورت بازگشایی فقط صحن‌ها و مکان‌های روباز برای زائرین قابل استفاده خواهد بود و فکر می‌کنم همه‌ی اماکن متبرکه هم همین‌گونه باز شوند».
به گزارش فردای کرمان به نقل از فارس سراسری، مهدی رضوی‌کیا درباره‌ی پیشنهاد بازگشایی حرم مطهر رضوی به صورت ساعتی و محدود، اظهار کرد: «این پیشنهاد از طرف آستان قدس رضوی نبوده است، ولی با توجه به مذاکرات انجام شده با ستاد استانی کرونا فعلا این گزینه پیشنهادی است که به احتمال زیاد رد خواهد شد».
مدیر مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی تاکید کرد: «هنوز به آستان قدس هیچ دستورالعملی مبنی بر بازگشایی حرم به هر نحوی از طرف ستاد ملی کرونا ابلاغ نشده است».
وی اظهار کرد: «به خاطر نقدهایی که به این طرح شده است و احتمال ازدحام جمعیت در ساعات باز بودن حرم، به احتمال زیاد این طرح اجرایی نخواهد شد و در ستاد استانی رد می‌شود».
رضوی‌کیا درباره‌ی آمادگی آستان قدس رضوی برای بازگشایی احتمالی حرم مطهر رضوی، توضیح داد: «با توجه به خطراتی که هنوز هم موجود است در صورت بازگشایی فقط صحن‌ها و مکان‌های روباز برای زائرین قابل استفاده خواهد بود و فکر می‌کنم همه‌ی اماکن متبرکه هم همین گونه باز شوند».
وی در پایان گفت: «آستان قدس رضوی آمادگی کامل برای بازگشایی حرم مطهر رضوی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی را دارد».

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید