سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان خبر داد

کشف ۴ خودروی احتکار شده در کرمان

فردای‌کرمان ـ گروه جامعه: سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان از کشف چهار دستگاه خودرو احتکار شده فاقد پلاک از پارکینگ یک منزل شخصی خبر داد و گفت: «محل دپوی خودروها پلمب، یک متهم دستگیر و پس از تحقیقات اولیه برای ادامه‌ی روند رسیدگی روانه‌ی دادسرا شد».

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایسنا کرمان، سرهنگ محمود پارسا در جمع خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر توضیح داد: «در راستای مبارزه با سودجویان و اخلالگران اقتصادی به ویژه اخلالگران بازار خودرو و در پی وصول اخبار و اطلاعات مبنی بر احتکار خودروهای فاقد پلاک توسط افراد سودجو، این پلیس رصد اطلاعاتی را به منظور برخورد با مجرمان و محتکران در دستور کار قرار داد. با انجام اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی‌های مقام قضایی از پارکینگ یک منزل شخصی بازدید که در این بازدید چهار دستگاه خودرو پراید فاقد پلاک، کشف و محل دپوی خودروها پلمب شد».

وی با اشاره به آشفتگی‌های اخیر بازار خودرو در عرضه و افزایش قیمت در بازار اظهار کرد: «مبارزه با محتکران از وظایف ذاتی پلیس بوده و هیچ‌گونه مماشاتی با آنها نمی‌شود».

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان ارزش ریالی خودروهای کشف شده را سه میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: «در این زمینه یک متهم دستگیر و پس از تحقیقات اولیه برای ادامه روند رسیدگی روانه دادسرا شد». / الف

*عکس تزیینی است.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید