مدیرامور برق جنوب‌غرب كرمان:

شرط اول كار در صنعت برق ایمنی است

فردای کرمان – گروه اطلاع‌رسانی: مدیرامور برق جنوب غرب كرمان گفت: «ارزش والای كار با بحث ایمنی عجین شده است و اگر كار با ایمنی همراه نباشد و در سلامت كامل انجام نشود، تهدیدی برای فرد و اجتماع است».
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، مجید عمادآبادی در آیین تجلیل از كارگران نمونه ایمنی امور برق جنوب‌غرب ( خواجو) با بیان این‌كه تركیب كار و ایمنی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، افزود: »شرط اول كار، ایمنی است به ویژه در صنعت پرخطر برق كه نیاز به هوشیاری و تخصص بالایی دارد».
وی با بیان این‌كه حوادث انسانی، نباید كوچک و كم اهمیت تلقی شوند، از كارشناسان ایمنی درخواست كرد تا با هوشیاری و آگاهی نسبت به پیگیری كاهش ریسک و رفع خطراتی كه همكاران و شهروندان را تهدید می‌كنند، در اسرع وقت اقدام کنند.
مدیرامور برق جنوب غرب كرمان با تقدیر از كارگران نمونه‌ی ایمنی گفت: «كارگران نمونه صنعت برق باید الگویی برای سایر كاركنان این صنعت و حتی جامعه باشند».
مدیر توزیع برق كرمان نیز در این مراسم با اشاره به نقش كارگران سخت‌كوش صنعت برق در رونق اقتصاد و جهش تولید اظهار کرد: «برق ركن اصلی تولید است و صنایع و كارخانه‌ها بدون تامین برق پایدار و مطمئن هرگز قادر به تولید نخواهند بود».
وی با تاكید بر یادگیری و آموزش اصول اولیه ایمنی گفت: «اول آموزش صحیح و بعد ایمنی و سپس كار بایستی رعایت شود تا هیچ‌گاه شاهد حوادث اندوه‌بار برای پرسنل نباشیم».
جهادی از آمادگی و توانمندی كامل نیروهای عملیاتی امور برق كرمان خبر داد و خاطرنشان کرد: «امسال نیز با آمادگی كامل نیروها امیدواریم از بروز حوادث جلوگیری شده و در مواقع بروز حوادث هم با سرعت عمل و حضور به‌موقع نیروها نسبت به خدمت‌رسانی اقدام شود». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید