مهلت جدید برای جاماندگان وام یک میلیونی کرونا؛

پرداخت تسهیلات یک میلیونی جدید به خانوارهای بالای ۵ نفر

فردای کرمان – گروه جامعه: سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی با اشاره به مهلت جدید برای جاماندگان وام یک میلیون تومانی کرونا، گفت: «به چهار میلیون خانوار بالای پنج نفر، یک میلیون مازاد بر تسهیلات قبلی پرداخت می‌شود».
به گزارش فردای کرمان به نقل از تسنیم سراسری، حسین میرزایی اظهار کرد: «هفتم تیرماه با سرشماره V.REFAH برای ۹۱۰ هزار سرپرست خانوار که کد ملی خود را به اشتباه و یا با شماره تلفن همراه دیگران ارسال کرده بودند پیامک مجدد ارسال شد و این افراد حداکثر پنج روز از زمان دریافت پیامک مهلت دارند کد ملی خود را با سیم‌کارتی که به نام سرپرست خانوار است به ۶۳۶۹ پیامک کنند».
وی افزود: «برای خانوارهای پنج نفر و بیشتر که پیش از این تسهیلات یک میلیون تومانی را دریافت کرده بودند نیز پیامک ارسال کردیم تا به این خانوارها نیز یک میلیون مازاد بر تسهیلات قبلی پرداخت شود که در پاسخ پیامک باید کد ملی سرپرست را با سیم کارتی که به نام وی است به ۶۳۶۹ پیامک کنند».
میرزایی با تاکید بر این‌که موضوع پرداخت مرحله‌ی دوم تسهیلات یک میلیون تومانی صحت ندارد، بیان کرد: «پرونده‌ی پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونایی بسته شده است».
سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی خاطرنشان کرد: «این پیامک‌ها صرفا به ۹۱۰ هزار خانواری که ارسال پیامک اشتباه کرده بودند و خانوارهایی که مشمول وام یک میلیونی مازاد می‌شوند که تعداد آن‌ها حدود چهار میلیون خانوار است، ارسال شده است». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید