در پی افزایش مبتلایان و بستری‌شدگان کرونا در پایتخت؛

احتمال بازگشت محدودیت‌های کرونایی در تهران قوت گرفت

فردای‌کرمان ـ گروه جامعه: به دنبال افزایش موارد ابتلا و همچنین فوتی‌های ناشی از کرونا در تهران، رئیس ستاد مدیریت کرونا در تهران خبر داد که نامه‌ای مشترک با استاندار تهران نوشته و به ستاد ملی کرونا ارائه کرده‌اند تا محدودیت‌ها به پایتخت برگردد.

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایسنا سراسری، علیرضا زالی، شامگاه نهم تیرماه با اشاره به افزایش موارد بروز و به‌ویژه مرگ ناشی از کرونا در کشور گفت: «میزان مراجعان به بخش‌های بهداشتی و درمانی افزایش ۱.۶ درصدی داشته و میزان بستری‌ها نیز در ۲۴ ساعت گذشته در مقایسه با روز قبل از آن ۸ درصد افزایش داشته است».

وی با اشاره به لزوم اعمال محدودیت‌ها در شرایط فعلی اظهار کرد: «با توجه به شرایط موجود اعمال محدودیت در تناسب با شرایط هر شهر و استان لازم است. بر همین اساس نامه‌ای مشترک با امضای بنده و استاندار تهران در شش بند تهیه و به ستاد ملی کرونا ارسال کردیم تا براساس مصوبه ستاد ملی، محدودیت‌های جدیدتری در شهر تهران اجرا شود».

رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا کلانشهر تهران درباره اینکه آیا این محدودیت‌ها مختص ساعات کار ادارات است یا اماکن؟ افزود: «این پیشنهاد شش بند دارد که همه مصادیق قبلی را در بر می‌گیرد و پیشنهادها به صورت عمومی‌تر مطرح شده است و امیدواریم با تایید ستاد ملی کرونا و با ساز وکارهایی که در ستاد تهران و استانداری طراحی شده است اعمال شود». / الف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید