مشاور استاندار کرمان مطرح کرد

اجرای محدودیت‌های جدید کرونایی در استان کذب است / معاون استاندار کرونا را شکست داد

فردای‌کرمان ـ گروه جامعه: از روز گذشته، مطالبی در فضای مجازی درباره‌ی اجرای محدودیت‌های کرونایی در استان کرمان دست به دست می‌شود مشاور استاندار کرمان این مطالب را تکذیب کرد و از برگزاری جلسه‌ای در روز چهارشنبه، با حضور دکتر بصیری، معاون استاندار کرمان برای اخذ تصمیمات جدید در جنوب استان خبر داد.

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایسنا کرمان، دکتر عباس تقی‌زاده، روز سه‌شنبه دهم تیرماه، در خصوص اخبار انتشار یافته در فضای مجازی به نقل از استاندار کرمان پیرامون اعمال محدودیت‌های ایجاد شده در استان کرمان گفت: «اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره محدودیت‌های زیاد در استان کرمان، کذب است».

وی اظهار کرد: «محدودیت‌های جدیدی در استان کرمان تصویب نشده است و طبق آخرین مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان کرمان، استفاده از ماسک از ۱۵ تیرماه در اماکن سرپوشیده و پرجمعیت و ادارات اجباری خواهد بود که از نهم تیرماه باید ادارات استان به ویژه دستگاه‌های خدمت‌رسان آمادگی لازم در این زمینه را کسب کنند و به ترغیب ارباب رجوع برای استفاده از ماسک اقدام کنند».

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی تاکید کرد: «رسانه‌ها باید اطلاع‌رسانی لازم در خصوص اجباری بودن زدن ماسک در ادارات و مکان‌های عمومی پرجمعیت را انجام دهند».

تقی‌زاده از برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در جنوب استان کرمان خبر داد و اظهار کرد: «فردا این ستاد در دانشگاه علوم‌پزشکی جیرفت برگزار و آخرین وضعیت هفت شهرستان جنوبی بررسی خواهد شد و باتوجه به اینکه تست تشحیصی کرونای دکتر بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار منفی شده این جلسه به ریاست وی برگزار خواهد شد».

وی اضافه کرد: «فردا برای هفت شهرستان جنوبی با حضور فرمانداران این شهرستان پیشنهاداتی ارایه می‌شود و مورد بررسی و تصویب قرار خواهند گرفت». / الف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید