معاون بازرگانی سازمان صمت استان خبر داد

مرغ منجمد کیلویی ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود

فردای‌کرمان ـ گروه اقتصاد: معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: «دولت گوشت مرغ منجمد را با قیمت مصرف‌کننده ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان به بازار عرضه می‌کند که با این اقدام بحران قیمت‌گذاری این محصول طی ۱۰ روز آینده در استان کنترل می‌شود».

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایرنا کرمان، سینا خسروی با اشاره به نشست روز سه‌شنبه دهم تیرماه ستاد تنظیم بازار استان کرمان، بر مدیریت مصرف مرغ توسط مردم این استان تاکید کرد و افزود: «مرغ منجمد با قیمتی کمتر از بازار عرضه می‌شود و پیش‌بینی می‌کنیم که مردم استان کرمان طی یکی، دو هفته آینده اقبال بیش‌تری به سمت مصرف مرغ منجمد داشته باشند».

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان همچنین اظهار کرد: «نرخ نان در این استان از شهریورماه سال گذشته معطل مانده و این نرخ با توجه به تغییرات قیمت‌گذاری در آبان‌ماه سال ۹۸ متوقف شده بود و همان قیمت نان با تصمیم کارگروه تنظیم بازار استان کرمان ابلاغ شد».

خسروی گفت: «همچنین با توجه به افزایش قیمت شن و ماسه و مصالح ساختمانی که در سطح بازار استان کرمان رخ داده بود، مقرر شد که نظارت دقیق با همکاری اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان کرمان از سوی معاونان بازرسی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان صورت بگیرد». وی ادامه داد: «مقرر شد که قیمت شن و ماسه تا تصمیم جدید ستاد تنظیم بازار استان کرمان، طبق قیمت‌گذاری قبلی، همکاران ما پرونده‌های تخلف را تشکیل دهند».

وی اضافه کرد: «در خصوص تعیین قیمت شن و ماسه مقرر شد که تا هفته آینده تصمیمات کارشناسی در این استان صورت بگیرد». / الف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید