دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خبر داد

آغاز تعطیلات کرونایی در بوشهر از فردا

فردای‌کرمان ـ گروه جامعه: دبیر ستاد استانی مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: «به دلیل روند صعودی شیوع کرونا در این استان و ضرورت اعمال برخی محدودیت‌ها با موافقت ستاد ملی کرونا، محدودیت‌های جدید در این زمینه از فردا  پنجشنبه ۱۲ تیرماه به مدت یک هفته اعمال می‌شود».

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایرنا بوشهر، دکتر سعید کشمیری روز چهارشنبه یازدهم تیرماه در این‌باره اظهار کرد: «براین اساس بازارهای سرپوشیده در شهرهای قرمز  این استان شامل بوشهر، کنگان، دشتستان و گناوه تعطیل می‌شود.همچنین ۵۰ درصد کارکنان در دستگاه‌های اجرایی خود حاضر می‌شوند و مابقی باید دورکاری انجام دهند و خطوط اتوبوس‌رانی نیز تعطیل است».

وی افزود: «افزون بر این همه مقررات و دستورالعمل‌های فرمانداران در زمینه اعمال برخی محدودیت‌ها از جمله جلوگیری از برگزاری مراسم عروسی در تالارها و باغ‌ها، ختم و تعطیلی پارک‌ها و ساحل نیز در همه شهرها همچنان ادامه دارد».

وی گفت: «شب گذشته یک فرد ۴۰ ساله بدون داشتن هیچ بیماری زمینه‌ای به دلیل ابتلا به بیماری کرونا با وجود سن کم فوت شد. مرگ‌ومیرهایی از این قبیل که در این مدت در استان بوشهر هم کم نبوده‌ است، نشان می‌دهد، هیچ گروه سنی از ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در امان نیست و این ویروس برای هر کسی در هر رده سنی می‌تواند خطرناک باشد». / الف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید