امام جمعه کرمان:

رسانه‌ها باعث ترویج ناامیدی در جامعه نشوند

گروه جامعه – نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: «رسانه‌ها مراقب باشند تا در شرایط جنگ اقتصادی و روانی دشمنان، مسائل و مشکلات را طوری مطرح نکنند که عده‌ای دلشان می‌خواهد؛ و باعث ترویج ناامیدی در جامعه و در بین مردم نشوند».
به گزارش فردای کرمان به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در دیدار با تعدادی از اصحاب رسانه استان کرمان با تشکر از بیان مطالب دلسوزانه اصحاب رسانه اظهار کرد: «براساس آنچه که از تحلیل‌ها و شواهد برداشت می‌شود آمریکا و استکبار جهانی وارد جنگ نظامی با ما نمی‌شوند».
وی با بیان این‌که امروز دشمن تمام توان خود را برای جنگ اقتصادی و فرهنگی با ملت ما گذاشته است گفت: «در این برهه از زمان رسالت مطبوعات و اصحاب رسانه، رسالت بی‌بدلیل و ممتازی است».
امام جمعه کرمان با اشاره به این‌که مراقب باشیم تا در انتقال مشکلات و بیان مسائل از حد اعتدال خارج نشویم، افزود: «مراقب باشیم که در انتقال مشکلات مردم به مسئولان کوتاهی نکرده و از سوی دیگر انتظار نداشته باشیم تا در شرایط جنگ اقتصادی همه چیز مطلوب باشد».
وی بیان کرد: «رسانه‌ها مراقب باشند تا در شرایط جنگ اقتصادی و روانی دشمنان، مسائل و مشکلات را طوری مطرح نکنند که عده‌ای دلشان می‌خواهد؛ و باعث ترویج ناامیدی در جامعه و در بین مردم نشوند».
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان این‌که قانون اساسی قوی‌ای داریم که از مترقی‌ترین قانون‌های اساسی است که هر کس در آن وظیفه‌ای دارد، خاطرنشان کرد: «هر چند جایگاه مقام معظم رهبری فراتر از قانون اساسی است اما طبق اصول پذیرفته شده همه باید به وظایف خود عمل کنند».
وی با اشاره به این‌که در شرایط امروز جامعه نیازمند وحدت و همدلی همه‌ی مسئولان هستیم گفت: «در سایه‌ی وحدت و همدلی است که می‌توان از شرایط بحران و جنگ اقتصادی با موفقیت عبور کنیم». /پ