قاتل فراری در دام پلیس جیرفت

گروه جامعه – فرمانده انتظامی جیرفت از دستگیری قاتل فراری دو شهروند جیرفتی در عملیات پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رضا محمدرضایی گفت: «در پی قتل دو نفر از شهروندان با شلیک سلاح گرم در تیر ماه ۱۳۹۲ در یکی از محله‌های سطح شهر و فرار قاتل از صحنه‌ی جرم، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت».
وی افزود: «پس از بررسی صحنه‌ی جرم ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت قاتل را شناسایی و تحقیقات خود را برای دستگیری وی آغاز کردند، اما با توجه به این‌که متهم محل اختفای خود را دائما تغییر می‌داد دستگیری وی به کندی پیش می‌رفت».
محمدرضایی بیان کرد: «سرانجام با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی، مخفیگاه این متهم فراری شناسایی و وی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد».
وی افزود: «این قاتل در تحقیقات پلیس به قتل دو نفر از شهروندان به انگیزه‌ی اختلاف خانوادگی و درگیری قبلی اعتراف کرد و با تکمیل پرونده راهی مرجع قضایی شد».
فرمانده انتظامی جیرفت گفت: «مردم مطمئن باشند این‌گونه پرونده‌ها تا زمانی که متهمان اصلی آن‌ها دستگیر و به دست قانون سپرده نشوند همچنان باز بوده و حتی اگر سال‌ها طول بکشد ماموران پلیس با جدیت تمام پیگیر ماجرا و احقاق حقوق از دست رفته مردم خواهند بود».
وی ضمن ابراز تاسف از حادثه تلخ قتل دو شهروند به سبب اختلاف خانوادگی به جوانان توصیه کرد: «در لحظه‌ی عصبانیت با بالا بردن آستانه‌ی تحمل خود و عاقبت‌اندیشی، دست به چنین اقدامات خشونت‌باری نزنند و لذت یک عمر زندگی شیرین را از خود و دیگران نگیرند». /پ