مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان مطرح کرد

دریافت ۳۷۶۸ پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز

گروه اطلاع‌رسانی – مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: «نظام پیشنهادات در جهت کشف افراد خلاق، بااستعداد و حتی افرادی که در پایین‌ترین سطوح سازمان مشغول فعالیت هستند، برنامه‌ریزی و اقدام می‌کند».
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، فلاح در جلسه‌ی نظام پیشنهادات که با حضور تمامی اعضای شورای همیاری و نظام مشارکت برگزار شد، اظهار کرد: «در سال گذشته با ایجاد انگیزه در همکاران و ارسال بذر پیشنهاد در سیستم، شاهد مشارکت بسیار خوبی از همکاران در سامانه‌ی نظام پیشنهادات شرکت گاز استان کرمان بودیم».
وی ادامه داد: «در سال ۹۷ تعداد سه هزار و ۷۶۸ پیشنهاد از طرف کارکنان به دبیرخانه‌ی نظام مشارکت ارسال شده است که تمامی پیشنهادات طی جلسات کارشناسی در کمیته‌های هفت‌گانه نظام پیشنهادات بررسی می‌شوند و در صورتی که قابلیت اجرا داشته باشند پس از اخذ مجوزهای لازم توسط کمیته‌ی مربوطه پیگیری و اجرا می‌شود».
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان نیروی انسانی را به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگ‌ترین دارایی هر سازمان دانست و افزود: «نظام پیشنهادات در جهت کشف افراد خلاق، بااستعداد و حتی افرادی که در پایین‌ترین سطوح سازمان مشغول فعالیت هستند، برنامه‌ریزی و اقدام می‌کند».
وی اشاعه‌ی فرهنگ همکاری داوطلبانه و خودجوش، بهبود روحیه و انگیزه‌ی کارکنان، افزایش میزان خلاقیت، نوآوری و ابتکا، تقویت مسئولیت‌پذیری و تعلق سازمانی، بهبود بهره‌وری، افزایش درآمدها و کاهش هزینه‌ها را از مهم‌ترین نتایج این نظام دانست.
فلاح اظهار کرد: «یکی دیگر از اقداماتی که از ابتدای سال ۹۸ و در راستای ایجاد انگیزه در همکاران آغاز شد معرفی برترین‌های نظام پیشنهادات سال قبل در هر فصل و شامل واحدهای برتر و نفراتی که بیشترین پیشنهاد را داشتند، می‌باشد که این اقدام نیز منجر به افزایش مشارکت کارکنان شده است».
وی خاطرنشان کرد: «نظام پیشنهادات مستقیم‌ترین پل ارتباطی بین همکاران با مدیران و مسئولین شرکت است و امیدواریم با مشارکت کلیه‌ی کارکنان شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی در ارائه‌ی خدمات بهتر به ذی‌نفعان شرکت گاز استان کرمان باشیم». /پ