مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرمان خبر داد

مهار حریق انبار لوازم یدکی خودرو در کرمان

گروه جامعه – مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از مهار حریق یک انبار لوازم یدکی خودرو در کرمان خبر داد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کرمان، علی عسکری در تشریح جزییات این خبر گفت: «طی تماس تلفنی با ستاد مرکز فرماندهی عملیات (۱۲۵) این سازمان از طعمه‌ی حریق شدن یک انبار لوازم یدکی خودرو آگاه شدیم».
وی محل حادثه را خیابان هوشنگ مرادی کرمانی اعلام کرد و افزود: «با توجه به جنس مواد و اقلامی که طعمه ‌یحریق شده بود، بلافاصله سه دستگاه خودرو اطفاء حریق از سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل این حادثه اعزام و عملیاتی شدند».
عسکری ادامه داد: «با تلاش آتش‌نشانان این آتش‌سوزی در کمترین زمان ممکن اطفاء شد و از پیشروی آن جلوگیری به عمل آمد».
وی گفت: «علت این آتش‌سوزی از سوی کارشناسان در دست بررسی است».
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان همچنین با اشاره به نجات سه نفر از شهروندان توسط آتش‌نشانان در یک حادثه رانندگی گفت: «در این حادثه که در بولوار جمهوری اسلامی اتفاق افتاده بود، یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ به شدت با درخت برخورد کرده بود».
وی افزود: «بلافاصله پس از اطلاع از وقوع حادثه، خودروی امداد و نجات و اطفاء حریق این سازمان از نزدیک‌ترین ایستگاه آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر و سه سرنشین خودرو که به علت شدت حادثه مصدوم و در خودرو محبوس شده بودند توسط آتش‌نشانان خارج شدند و اقدامات اولیه‌ی پیشگیری از حریق احتمالی توسط آتش‌نشانان انجام شد». /پ