با هدف تكریم ارباب رجوع و تسهیل در ارائۀ خدمات؛

میز خدمت شركت برق‌شمال كرمان در مصلی نمازجمعه برپا شد

گروه اطلاع‌رسانی – میزخدمت شركت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، در راستای ارائه‌ی خدمات مطلوب و تكریم ارباب رجوع و دیدار مردمی مسئولین در مصلی امام علی(ع) هم‌زمان با نماز جمعه برپا شد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی شركت توزیع نیروی برق شمال استان كرمان، در این برنامه كه با حضور مدیرعامل، معاون خدمات مشتركین، مدیران امورهای برق هوانیروز، خواجو، چمران، مدیرروابط عمومی، مدیر امور خدمات و كارشناسان این شركت برگزار شد به سوالات و مطالبات مردم پاسخ داده شد.
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق شمال استان كرمان در حاشیه‌ی این برنامه بر اهمیت اتحاد و همدلی مردم و مسئولان بر رفع مشكلات و پاسخگویی به خواسته‌ها، مطالبه‌های مردم و تكریم ارباب‌رجوع توسط كاركنان صنعت برق تاكید كرد و گفت: «برپایی میز خدمت در مصلی نمازجمعه توسط ارگان‌ها و دستگاه‌های مختلف برای بررسی مشكلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم در سرعت‌بخشی و ارتقاء كمی و كیفی سطح خدمات بسیار موثراست».
محمود شهبا با ابراز رضایت و خرسندی از دیدار مردمی بدون واسطه در مصلی نمازجمعه، خدمت به مردم را افتخاری بزرگ دانست و اضافه كرد: «توقع مردم از مسئولان این است كه با برنامه‌‌ریزی و درایت به ‌خصوص روحیه‌ی انقلابی و مدیریت جهادی به فكر چاره‌اندیشی در حل مسائل و رفع مشكل معیشتی آن‌ها باشند». /پ