شهردار منطقه دو کرمان خبر داد

اجراي ۲۴۵۰۰ متر جدول‌گذاری در معابر منطقه ۲ کرمان

گروه جامعه – شهردار منطقه دو شهر کرمان گفت: «در سه ماهه‌ی اول سال‌جاری ۲۴ هزار و ۵۰۰ متر جدول‌گذاری در منطقه دو شهر کرمان انجام شده است».
به گزارش فردای کرمان به نقل از کرمان آنلاین،علی سعیدی از اجرای طرح تعویض جداول شکسته و فرسوده در منطقه دو شهر کرمان خبر داد و اظهار کرد: «برای اجرای این طرح وضعیت جدول‌های منطقه بررسی کرده و جداولی که در گذر زمان دچار فرسودگی و شکستگی شده بودند را تعویض کرده و یا اشکالات آن‌ها را رفع کردیم».
وی با بیان این‌که در کنار این اقدام، پروژه‌ی جدول‌گذاری را در مناطقی که نیاز به جدول‌گذاری بود، اجرا کردیم؛ افزود: «امسال هم در سه ماهه‌ی اول سال، با توجه به قدمتی که شهرسازی شهرک الغدیر و بلوار هوانیروز داشت و جداول آن دچار فرسوگی شده بود و نیز پروژه‌ی ناتمامی در جهت اصلاح جداول وسط بلوارهوانیروز از سال‌های قبل وجود داشت، اقدام به اصلاح و جدول‌گذاری این بلوار کردیم».
سعیدی ادامه داد: «همچنین با توجه به نیاز به ساماندهی و هدایت آب‌های سطحی که مشکلات این مساله در ایام بارندگی خود را نشان می‌دهد، جوی‌های غدیر یک، دو و سه را احیا کردیم».
شهردار منطقه دو همچنین از احداث و اجرای جداول در بلوار بقیه‌الله در شهرک الغدیر خبر داد و گفت: «ساماندهی، تکمیل و اجرای جدول‌گذاری در خیابان‎های صاحب‌الزمان و بلوار شهید ستاری و قسمتی از بلوار شهدای هوانیروز نیز در حال اجرا است».
وی بیان کرد: «جدول‌گذاری بلوار هدایت، بلوار سردار شهید افغانی و بلوار شهید زریسفی نیز در حال انجام است».
سعیدی اضافه کرد: «به طور کلی ۲۴ هزار و ۵۰۰ متر جدول‌گذاری در منطقه دو شهر کرمان در سه ماهه‌ی اول سال انجام شده است». /پ