نماینده مردم سیرجان و بردسیر:

۲۰۰ واحد مسکن مهر سیرجان به حال خود رها شده‌ است

گروه اقتصاد – نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: «۲۰۰ واحد از واحدهای مسکن مهر در سیرجان باقی مانده که قریب ۱۰ سال است رها شده‌اند».
به گزارش فردای کرمان به نقل از تسنیم، شهباز حسن‌پور در آئین امضای تفاهم‌نامه‌ی مشترک بین استانداری کرمان و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای تشکیل صندوق ضمانت تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد کرمان اظهار کرد: «اگر زمین و تجهیزات برای ساخت مسکن مددجویان در بردسیر فراهم شود تا پایان اسفندماه مددجوی بدون مسکن باقی نخواهد ماند».
وی با بیان این‌که ۲۰۰ واحد از واحدهای مسکن مهر در سیرجان باقی مانده است، گفت: «بیشتر این واحدها بین ۳۵ تا ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و پیمانکار در اوایل کار طرح را رها کرده است».
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که قریب ۱۰ سال است که این واحدهای مسکن مهر رها شده‌اند افزود: «باید فکری به حال این واحدها بشود».
وی با بیان این‌که بدترین مشکل در سیرجان بحث کرایه‌ی خانه‌هاست بیان کرد: «به‌دلیل مهاجرپذیر بودن این شهرستان کرایه‌خانه به یک مشکل بزرگ برای خانوارها تبدیل شده است».
حسن‌پور افزود: «خواستار این هستیم که اداره کل راه و شهرسازی زمین برای احداث ۲۰۰ واحد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زمین برای ۳۵۰ واحد را در این شهرستان تامین کند».

وی با بیان این‌که کمیته‌امداد ساخت این ۵۵۰ واحدها‌ را دنبال کند گفت: «خیرین تقبل کرده‌اند که به ازای هر واحد ۱۰میلیون تومان کمک کنند». /پ