امام جمعه کرمان از شرکت طلای سبز بازدید کرد؛

طلای‌سبز زرند نخستین شرکت بورسی پسته کشور

گروه اطلاع‌رسانی – نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان از مجموعه‌ی شرکت طلای سبز زرند بازدید کرد.
به گزارش فردای کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در سفر به شهرستان زرند از مجموعه‌ی شرکت طلای سبز زرند، اولین شرکت بورسی پسته کشور بازدید کرد.

مهندس محمدی مدیرعامل شرکت طلای سبز زرند در حاشیه‌ی این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار فردای کرمان گفت: «این شرکت از آذرماه سال ۹۰ فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۱۵ هزار و ۵۰۰ مترمربع آغاز کرد».
وی ادامه داد: «شرکت طلای سبز زرند در زمینه‌ی فرآوری و صادرات پسته فعالیت می‌کند».
محمدی با اشاره به بازدید امام جمعه کرمان از این شرکت، اظهار کرد: «ایشان در این بازدید از نزدیک با نحوه‌ی فعالیت شرکت آشنا شدند».
وی با اشاره به بازار جهانی و صادرات پسته گفت: «صادرکنندگان بایستی با اتکا به مدیریت و برنامه‌ی استراتژیک، سعی کنند علاوه بر افزایش سهم در کل بازار، جایگاه مسلطی در بازار جهانی به دست آورند و در رهبری قیمت جهانی بازار نقش تعیین‌کننده و محوری ایفا کنند».
محمدی خاطرنشان کرد: «ضروری است صادرکنندگان به سوی شناخت استعدادهای صادراتی جدید و مزیت‌های نسبی آن حرکت کنند تا با توجه به اهمیت اقتصادی صادرات پسته در اقتصاد ملی و با عنایت به رقابت‌های جهانی در زمینه‌ی پتانسیل و بازار بالای این محصول، ارزآوری بیشتری به دنبال داشته باشد». /پ