به مناسبت روز جهانی کودک و با کمک خیران

۶ مددجوی کانون اصلاح و تربیت کرمان آزاد شدند

گروه جامعه – مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان از آزادی شش مددجوی کانون اصلاح و تربیت استان در روز جهانی کودک خبر داد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، رمضان امیری در ویژه‌برنامه‌ی روز جهانی کودک در کانون اصلاح و تربیت استان کرمان، گفت: «شش مددجوی کانون اصلاح و تربیت استان با نگاه خیرخواهانه‌ی مسئولان قضایی و خیران استان به کانون خانواده خود بازگشتند».
وی افزود: «با نظر مساعد رئیس کل دادگستری استان کرمان زمینه‌ی آزادی تعدادی دیگر از مددجویان کانون اصلاح و تربیت نیز فراهم شده و این افراد به زودی آزاد خواهند شد».
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان با بیان این‌که نگاه‌های خوب حمایتی همواره به مددجویان کانون اصلاح و تربیت وجود دارد، بیان کرد: «دادگستری کل استان برای اشتغال و حمایت از مددجویان زندان‌ها و کانون اصلاح و تربیت پس از آزادی نیز همکاری بسیار خوبی دارد که در کشور کم نظیر است».
وی ادامه داد: «با همکاری خیران و انجمن‌های حمایتی ازجمله انجمن حمایت از زندان‌ها زمینه‌ی آزادی تعدادی از مددجویان کانون اصلاح و تربیت فراهم شده است».
امیری اظهار کرد: «در حال حاضر ۵۰ مددجو در کانون اصلاح و تربیت استان کرمان حضور دارند و در حوزه‌ی قضایی کرمان هیچ مشکلی در رابطه با این افراد نداریم».
وی گفت: «انتظار جامعه این است که امنیت همواره وجود داشته باشد و از این‌رو برای پیشگیری از ارتکاب جرم توسط مددجویان آزاد شده از زندان‌ها، حمایت‌های پس از خروج مورد توجه قرار گرفته است». /پ