معاون دادگستری کرمان خبر داد

احداث مجتمع ویژۀ رسیدگی به جرایم اقتصادی در کرمان

گروه جامعه – معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری كل استان كرمان از شروع عملیات احداث ساختمان مجتمع قضایی شهید قدوسی ویژه‌ی رسیدگی به جرایم اقتصادی دادگستری کل استان کرمان خبر داد.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، محمدحسین زاده‌كافی اظهار کرد: «اعتبار این پروژه با مساعدت و همکاری استانداری کرمان تامین شده و پس از طی تشریفات قانونی و اداری پیمانکار پروژه انتخاب و عملیات اجرایی پروژه آغاز شده است».
وی بیان كرد: «ساختمان مجتمع قضایی شهید قدوسی در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع و زیربنای یک‌هزار و ۷۰۰ مترمربع در سه طبقه، در شهرک الهیه بلوار امام رضا(ع) احداث می‌شود».
زاده‌كافی یادآور شد: «در شهریورماه ۱۳۹۸ كلنگ احداث این پروژه با حضور رئیس كل دادگستری استان، استاندار، شهردار کرمان و جمعی از مسئولان و کارکنان دادگستری به زمین زده شد و امیدواریم ظرف مدت ۱۸ ماه (پایان سال ۱۳۹۹) آماده‌ی افتتاح شود».
وی اضافه كرد: «یکی از دغدغه‌های رئیس کل دادگستری استان کرمان در طی دوران مدیریت، توسعه‌ی فضاهای فیزیكی مناسب در جهت تكریم ارباب رجوع بوده و در همین راستا با پیگیری‌های مکرر ایشان، این پروژه به مرحله‌ی شروع عملیات اجرایی رسیده است». /پ