مدیرکل میراث‌فرهنگی استان در حاشیۀ نمایشگاه بین‌المللی گردشگری مطرح کرد

پیش‌بینی افزایش گردشگران ورودی به استان در نوروز ۹۹

گروه جامعه ـ مدیرکل میراث‌فرهنگی استان کرمان پیش‌بینی می‌کند که نوروز پیش‌رو، استان کرمان شاهد افزایش گردشگران خواهد بود.

به گزارش خبرنگار فردای‌کرمان، فریدون فعالی که از چهارشنبه‌ی گذشته تاکنون، شخصا در غرفه‌ی کرمان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری در تهران حضور دارد و در کنار معدود فعالان بخش خصوصی کرمان که در نمایشگاه شرکت کرده‌اند، در تلاش هستند تا کرمان را معرفی کنند، در حاشیه‌ی نمایشگاه در جمع خبرنگاران بر استفاده از ظرفیت‌های موجود برای رونق گردشگری استان تاکید و اظهار کرد: «نوروز امسال، با حضور مزار سردار سلیمانی در کرمان مسلما افزایش گردشگر در استان را خواهیم داشت».

وی افزود: «در این شرایط، باید با یک برنامه‌ریزی درست اقدام و این امکان را فراهم کنیم تا از این فرصت نهایت بهره را ببریم».

فعالی ادامه داد: «در گردشگری داخلی شرایط خوبی خواهیم داشت و رزرو و زنگ‌خور هتل‌های ما زیاد است ولی باید با هم‌افزایی، از این فرصت نهایت استفاده را ببریم».

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی‌وسومین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی که از چهارشنبه‌ی گذشته در سایت نمایشگاهی تهران آغاز به‌کار کرده است، امروز شنبه به پایان می‌رسد. کرمان در ۳۵۰ مترمربع از فضای این نمایشگاه، در سالن ۲۰ و ۲۲ غرفه‌هایی از گردشگری و صنایع‌دستی برپا کرده است. / الف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید