جزئیات برنامه‌های جانبی روز قدس در کرمان اعلام شد‌

برگزاری جشنواره «روز قدس،میراث ماندگار» در فضای مجازی

فردای کرمان – گروه جامعه: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: «برنامه‌های روز قدس در استان کرمان تلفیقی از روز قدس و سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی است».
به گزارش فردای کرمان به نقل از تسنیم کرمان، حسین انجم‌شعاع با بیان اینکه امسال روز قدس از اهمیت بیشتری برخوردار است بیان کرد: «استکبار جهانی و در راس آن آمریکا از معامله‌ی قرن رونمایی کرد که نوعی فریب برای درگیر کردن مردم جهان است و از سوی دیگر شاهد سازش بعضی از کشورهای منطقه و عربی با اسرائیل با تهدیدات آمریکا هستیم».
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور افزود: «در این شرایط به جهت حفظ سلامت عموم جامعه امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس وجود ندارد اما نباید از این موضوع غافل شد که مسئله‌ی قدس همچنان مسئله‌ی اول مسلمانان جهان است».
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان این‌که رسانه‌ها نقش مهمی در تبیین روز قدس دارند و نبود راهپیمایی روز قدس نباید باعث سوءاستفاده‌ی دشمن شود، گفت:‌ «امسال راهپیمایی روز قدس در هیچ نقطه‌ای از استان و کشور برگزار نمی‌شود».
وی ادامه داد: «مهم‌ترین برنامه‌ی روز قدس امسال سخنرانی مقام معظم رهبری در ساعت دوازده روز جمعه است که از تمام شبکه‌های تلویزیونی داخلی، بین‌المللی و رادیو پخش می‌شود».
انجم‌شعاع با بیان این‌که یکسری برنامه‌های استانی نیز برای گرامیداشت روز جهانی قدس در استان کرمان تدارک دیده شده است افزود: «نمایشگاه از خرمشهر تا بیت‌المقدس با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار می‌شود».
وی با اشاره به این‌که برگزاری جشنواره فرهنگی هنری با عنوان «روز قدس میراث ماندگار» در فضای مجازی برنامه‌ریزی شده است گفت: «این برنامه در حال برگزاری است و جوایز نفیسی برای برگزیدگان این جشنواره در نظر گرفته شده که به‌صورت استانی برگزار می‌شود».
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان این‌که طراحی و رونمایی از مجموعه‌ی نمایشگاه پوستر نجم‌المقاومه در ایام روز قدس انجام شده و مسابقه‌ی کتابخوانی با عنوان طعم زیتون از کتاب ریاح در استان برگزار می‌شود، ادامه داد: «برگزاری پویش ورزش در خانه تحت عنوان روز جهانی قدس در استان در حال انجام است».
وی با اشاره به این‌که سرود با عنوان ندای فتح در استان تولید شده و در حال ضبط است که در روز جهانی قدس از صدا و سیمای مرکز کرمان پخش می‌شود گفت: «شهید سلیمانی شهید مقاومت است و با عنوان سیدالشهدای مقاومت لقب گرفتند که برنامه‌های روز قدس در کرمان تلفیقی از روز قدس و سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی است».
انجم‌شعاع با بیان این‌که تبلیغات محیطی برای روز قدس در کرمان انجام شده و اطلاع‌رسانی لازم برای دیدن سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس در حال انجام است افزود: «قطعا رهبر معظم انقلاب در این سخنرانی موارد بسیار مهمی را برای جهان اسلام مطرح می‌کنند». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید