دادستان رودبار جنوب خبر داد

انهدام باند شرارت و قاچاق مواد مخدر در رودبار جنوب

فردای کرمان – گروه جامعه: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب از انهدام یک باند شرارت و قاچاق مواد مخدر در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: «عزم دستگاه قضایی در برخورد با عوامل ناامنی قاطع و جدی است و اجازه نخواهیم داد اشرار و سوداگران مرگ در منطقه جولان دهند و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند».
به گزارش فردای کرمان به نقل از ایسنا کرمان، حامد عمرانی اظهار کرد: «پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی منسجم از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان اعضای یک باند فعال شرارت و قاچاق مسلحانه مواد مخدر در جنوب استان مورد شناسایی قرار گرفت».
وی افزود: «بلافاصله دستگیری عاملین اصلی این باند در دستور کار دستگاه قضایی و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی قرار گرفت و سرانجام سحرگاه امروز در یک عملیات سنگین و در مسیر فرعی و کوهستانی منتهی به شهرستان رودبار جنوب، باند مذکور در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) گرفتار شد و مورد ضربه قرار گرفت».
عمرانی اضافه کرد: «در این عملیات که از شامگاه گذشته تا سحرگاه امروز به طول انجامید، دو نفر از اعضای اصلی این باند به هلاکت رسیده و میزان ۷۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد».
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب افزود: «در این عملیات مقادیری سلاح و مهمات جنگی به همراه یک دستگاه خودرو از قاچاقچیان کشف و ضبط شد». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید