فرمانده انتظامی استان کرمان در یادواره شهدای نیروی انتظامی:

عمق امنیت نظام جمهوری اسلامی به فراتر از مرزها رسیده است

گروه جامعه – فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: «نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا دل شهرها برای حفظ امنیت این آب و خاک شهید داده است».
به گزارش فردای کرمان به نقل از تسنیم از کرمان، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر در یادواره ۵۷۴ شهید نیروی انتظامی استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، شهدای نیروی انتظامی و شهدای امنیت اظهار کرد: «این مجلس به پاس یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی برگزار شده است».
وی با تقدیر از همه‌ی کسانی که در اجرای این کار خطیر نیروی انتظامی استان را یاری کردند گفت: «یادواره شهدای نیروی انتظامی استان کرمان پس از ۱۰ سال برگزار شده است».
فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان این‌که از ابتدای ماه مبارک رمضان برنامه‌هایی چون ختم صلوات، دیدار با خانواده شهدا و … برگزار شده است افزود: «در مدت زمان محدودی که در اختیار داشتیم تلاش کردیم تا این مراسم را به بهترین نحو برگزار کنیم».
وی با اشاره به امنیت کشور گفت: «مردم استان کرمان به خاطر دارند روزهایی را که دشمنان نظام تلاش‌های زیادی کردند تا به امنیت استان خللی وارد کند».
بنی‌اسدی‌فر با بیان این‌که خوشبختانه عمق امنیتی نظام جمهوری اسلامی ما امروز تا کیلومترها فراتر از مرزهای ما رسیده است گفت: «همه‌ی این‌ها به واسطه‌ی هدایت‌ها حکیمانه‌ی رهبر معظم انقلاب است».
وی با اشاره به این‌که امنیت امروز کشور ما مدیون جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های جوانانی است که با نثار جان خود برای حفظ کیان این نظام مقدس ایستادند گفت: «نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا دل شهرها برای حفظ امنیت این آب و خاک شهید داده است».
فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: «استان کرمان مفتخر به وجود سردار حاج قاسم سلیمانی است که با جانفشانی و از خود گذشتگی‌های خود در خارج از مرزهای این سرزمین در راستای امنیت کشورما تلاش می‌کند». /پ

*عکس:خبرگزاری تسنیم کرمان