دادستان زرند مطرح کرد

گران‌فروشی به بهانۀ افزایش قیمت بنزین قابل‌قبول نیست

گروه جامعه – دادستان زرند گفت: «در اولین فرصت کمیته ویژه‌ای برای نظارت بر بازار پس از گران شدن بنزین تشکیل خواهیم داد و مردم مطمئن باشند با سودجویان با قاطعیت برخورد خواهیم کرد».
به گزارش فردای کرمان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان کرمان، سیدمهدی قویدل با اشاره به گران شدن بنزین، اظهار کرد: «از فشاری که روی مردم وارد می‌شود نگران هستم و اگر چه ممکن است بازار متاثر از این موضوع شود اما هر اقدامی باید بر مبنای قانون باشد به همین دلیل باید با وسواس بیشتری دنبال کنترل بازار و قیمت‌ها باشیم تا سودجویانی که حسابشان از کاسبان منصف بازار جدا است به هر بهانه‌ای اقدامی به افزایش غیرمنطقی و غیرقانونی کالا‌ها و ارزاق عمومی نکنند».
وی با هشدار به سودجویان گفت: «اجازه نخواهیم داد این موضوع روی مردم فشار مضاعفی وارد کند و لذا در اولین فرصت کمیته‌ی ویژه‌ای برای نظارت بر بازار پس از گران شدن بنزین تشکیل خواهیم داد و مردم عزیز شهرستان مطمئن باشند با سودجویان با قاطعیت برخورد خواهیم کرد».
دادستان عمومی و انقلاب زرند سپس با اشاره به برنامه‌های اتاق فکر دشمنان برای بهره‌برداری از شرایط فعلی بیان کرد: «احتمال می‌دهیم که فراخوان‌های اعتراضی و برگزاری تجمعات غیرقانونی از سوی معاندین نظام صورت گیرد که البته مردم بابصیرت و انقلابی ایران مراقب این توطئه‌ی دشمن مثل همیشه خواهند بود».
قویدل با اشاره به حمایت دستگاه قضایی از مطالبه‌گری قانونی مردم گفت: «وفق قانون، مطالبات مردمی هم باید آگاهانه و در چارچوب قانون باشد و دستگاه قضایی اجازه نخواهد داد دشمنان از این شرایط بهره‌برداری کنند و با قاطعیت با مخلین نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد شد».
وی ادامه داد: «البته مسؤلین هم باید قدرشناس صبوری و همراهی ملت عزیز و فهیم باشند و تمام هم و غم خود را با تلاش و کار جهادی برای رفع مشکلات مردم شریف و ثبات قیمت‌ها و کاهش تورم به کار گیرند». /پ