در جریان سفر دکتر اردکانیان به کرمان؛

وزیر نیرو از مدیر روابط‌عمومی شرکت برق‌شمال کرمان تقدیر کرد

گروه اطلاع‌رسانی – روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان هم‌زمان با سفر وزیر نیرو به استان توسط دکتر رضا اردکانیان مورد تقدیر قرار گرفت.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، در لوح اهدایی وزیر نیرو به امیر جهانشاهی، مدیر روابط عمومی این شرکت آمده است:
«توفیق خدمت به امت شریف و فداکار این مرزو بوم در قالب فعالیت‌های دولتی موهبتی است که تمام کسانی که این فرصت‌ها به آن‌ها اعطا شده است، باید پیوسته شکر آن را به درگاه احدیت به جای آورند و چه بزرگند آنان که بهترین سال‌های عمر خود را با ایمان، تعهد و دانش در راه خدمت به خلق و کسب رضایت باریتعالی صرف می‌کنند».
در ادامه‌ی این متن آمده است: «بدین‌وسیله از زحمات همکاران آن شرکت به ویژه دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در اجرای طرح مناسب (همراه با مردم) در راستای سطح رضایت‌مندی ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی تشکر و قدردانی می‌نمایم».
گفتنی است تریبون طرح همراه با مردم در ادارات خدمات مشترکین امورهای اجرایی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان با هدف نزديک‌تر شدن ارتباط مردم با مسئولين شركت برق و شنيدن صدای مردم برای نخستين مرتبه در مجموعه‌ی شركت‌های وابسته و تابعه‌ی وزارت نيرو توسط روابط عمومی شركت توزيع نيروی برق شمال استان كرمان راه‌اندازی و پیاده‌سازی شده است. /پ