همزمان با سراسر کشور؛

فیلم‌های جشنواره فجر در کرمان اکران می‌شود

گروه فرهنگ‌وهنر – اگر اهل فیلم و سینما هستید و دوست دارید فیلم‌های جشنواره فجر را همزمان با اکران آن‌ها در جشنواره ببینید، خبر خوش این‌که امسال هم قرار است فیلم‌های این جشنواره در کرمان به نمایش گذاشته شود. دوازدهم تا بیست‌ودوم بهمن‌ماه، سینماهای کرمان میزبان علاقه‌مندان به فیلم و سینما هستند.
به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و دبیر استانی سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در استان کرمان گفت: «سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر از دوازدهم تا بیست‌ودوم بهمن‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در کرمان برگزار خواهد شد».
محمدرضا علیزاده افزود: «نزدیک به دو ماه است که دبیرخانه‌ی استانی جشنواره در کرمان همچون دوره‌ی گذشته توسط موسسه‌ی مجری، خانه‌ی هنر و فرهنگ ماهور کرمان آغاز به کار کرده و دبیر اجرایی جشنواره در کرمان امیر عابدین‌پور، امور اجرایی این رویداد را به عهده دارد و در همین راستا کمیته‌های تخصصی مختلف کار خود را طبق برنامه‌ریزی‌ها انجام می‌دهند».
وی بیان کرد: «پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در شبکه‌های اجتماعی مشغول به اعلام رویدادهای مختلف و معرفی فیلم‌ها برای مخاطبان هستند و امید این می‌رود که این‌ دوره از جشنواره با استقبال زیاد مخاطبان روبه‌رو شود».
دبیر استانی جشنواره در کرمان افزود: «امسال نیز همچون دوره‌ی گذشته‌ی جشنواره، پیش‌فروش بلیت فیلم‌ها به شکل پک‌های مختلف برنامه‌ریزی شده و پس از اعلام فیلم‌ها از سوی دبیرخانه، آغاز خواهد شد ».
علیزاده خاطرنشان کرد: «به‌زودی سینماهای میزبان فیلم‌ها در کرمان معرفی خواهند شد و امیدواریم با تلاش‌های دبیرخانه در کرمان، بهترین دوره‌ی این رویداد را تا به امروز در کرمان پشت سر گذاریم». /پ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید