استاندار کرمان تشریح کرد

دلایل تاخیر در معرفی مدیر کل ورزش و جوانان استان

گروه جامعه ـ استاندار کرمان دلایل تاخیر در انتخاب مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان را توضیح داد.

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از ایرنا کرمان، محمدجواد فدایی در این‌باره گفت: «طی تماس تلفنی با وزیر ورزش و جوانان گفته شد که از خارج از وزارت‌خانه بنا نداریم کسی را انتخاب کنیم و این، اولین محدودیت برای ما در انتخاب سریع مدیرکل این حوزه شد».

وی افزود: «بعضی از افراد بودند که توانایی مدیرکلی را در آن‌ها می‌دیدیم اما به دلیل این‌که نمی‌توانستیم از افراد خارج از اداره کل و وزارتخانه کسی را انتخاب کنیم از این افراد نتوانستیم استفاده کنیم».

فدایی ادامه داد: «در داخل اداره کل نیز افراد متعددی که شاید حدود ۱۰ نفر می‌شوند می‌توانند این مسئولیت را به عهده بگیرند که با این افراد صحبت و توان آن‌ها را بررسی کردیم، در وزارت‌خانه نیز با این افراد مصاحبه شد و سوابق مورد بررسی قرار گرفت».

فدایی اظهار کرد: «هم استانداری و هم وزارت‌خانه تاکید دارد که مدیرکل هرچه سریعتر معرفی شود اما برای منصوب کردن یک مدیر باید یک شخص توانمندی را انتخاب کنیم».

استاندار کرمان یادآور شد: «درباره‌ی مدیری که می‌خواهد منصوب شود برخی نمایندگان، گروه‌های سیاسی، استاندار و وزارت‌خانه نظر دارند و پیدا کردن معدل این نظرات کار سختی است».

وی اضافه کرد: «اکنون نیز در انتخاب مدیرکل ورزش همین اتفاق افتاده است و در حال معدل‌گیری این نظرات هستیم و این، کار را دشوار کرده  اما در تلاشیم که هرچه سریعتر یک فرد مناسب برای ورزش استان انتخاب شود». وی گفت: «ورزش و جوانان، حوزه‌ای است که از جهات مختلف مهم است و امیدواریم هرچه سریعتر بتوانیم مدیر این اداره را تعیین کنیم». / الف